Neohodnotené

Plávajúce stierka pre akvária – Care Magnet long (sklo 10–15 mm), TUNZE 0222.015

  • škrabka pre hrúbku skla od 10 do 15 mm

Môžeme doručiť do:
6.12.2022
Možnosti doručenia
Skladom (10 ks)
Kód: 4401
Značka: TUNZE
€39,90 €33,25 bez DPH
Kategória: Pomôcky
stiahnuť (12)
Tip
  • škrabka pre hrúbku skla od 10 do 15 mm

  • šírka 86 mm, dĺžka 140 mm

  • obsahuje nôž (čepeľ) z nerezovej ocele, 2× náhradné plastové lopatky, 2× Care Booster, 4× príchytky a 8× farebné koncovky (modrá, zelená, biela, čierna)

Koncepcia Care magnetu predstavuje čerstvý vietor v oblasti dizajnu akváriových magnetických čističov, ktorý sa skladá z ergonomicky tvarovanej rukoväte a špeciálnych plastových škrabiek z odolného vysoko kvalitného plastu. Patentovaný úzky „Care Magnet“ je oveľa kompaktnejší ako konvenčné čistiace magnety s veľkou čistiacou plochou, je decentný a môže tak zostať v akváriu bez narušenia celkového dojmu.

Prečo zvoliť Care magnet?

Tento čistič skla nikdy nepoškriabe vnútornú plochu skiel akvária alebo akrylátovej plochy. Vnútorný magnet je od skla akvária vzdialený viac ako 3 mm a zabraňuje usadzovaniu akváriového piesku. Obe plastové stierky odstraňujú zo skla riasy o poznanie lepšie ako rovná čistiaca plocha, takmer rovnako dobre, ako ostrá kovová stierka. Životnosť stierky je niekoľko mesiacov až cca jeden rok. Nízky odpor pri čistení za súčasnej vysokej magnetickej väzbe robí nadvihnutie magnetu takmer nemožné.

Pre akvária zo skla s obzvlášť silne prilepenými riasami, napr. starými usadeninami na bočných stenách alebo silnými vrstvami ruduch, odporúčame doplniť veľkú stierku o špeciálnu stierku z ušľachtilej ocele.

Základom chráneného patentovaného riešenia sú plastové čepieľky s rôznou dĺžkou, ktoré na čistenú plochu vyvíjajú rôzne veľký tlak. Úzka čepeľ tak môže odstrániť aj pevne prichytené riasy, zatiaľ čo širokou čepeľou je možné riasy odstraňovať z väčších plôch.

Tenká konštrukcia neobmedzuje rastliny ani morské koraly.

Care magnet je možné použiť aj na okrúhle alebo oblé akvarijné sklá.

Plastové čepele so zaoblenými rohmi umožňujú hladký prechod medzi stenami akvária. Nehrozí pritom poškodenie silikónových škár.

Nerozptyľuje riasy v akváriu vo forme zelenej hmoty, ale roluje ich dohromady, čím sa stávajú vhodným krmivom pre ryby.

Možno použiť aj ako ručnú škrabku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: