Korallen zucht Zeofood plus 50ml

Kód: 26
Neohodnotené
€18,90 €15,75 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Zlepšuje čistiaci efekt baktérií a podporuje biológiu v morskom akváriu. Po niekoľkých dňoch korály reagujú s krásnym sfarbením! dávkovanie:  prvý týždeň 6 kvapiek / 100L / deň. Potom 3 krát týždenne 2 kvapky / 100L

ZEOfood Plus je aminokyselinová a vitamínová prísada navrhnutá tak, aby poskytla výživu koralom a zvýšila populáciu prospešných baktérií. ZEOfood Plus, ktorý funguje rovnakým spôsobom ako ZEOfood, ale je oveľa účinnejší, je jedným z „veľkej štvorky“ (ZEOvit, ZEObak, ZEOfood, ZEOstart), ktorý je potrebný pre štandardný systém ZEOvit s ultra nízkym obsahom živín. Tento systém je navrhnutý tak, aby udržal maximálne vyfarbenie, rast a zdravie koralov.

 

Zeofood zvyšuje čistiace účinky baktérií a podporuje zdravú biológiu. Dobrý a dôležitý biofilm sa vytvorí v krátkom čase. Okrem toho výrazne zlepšuje rozšírenie polypov mäkkých koralov.

 

Inštrukcie

Každý mesiac na 1 týždeň pridajte 6 kvapiek do 100 litrov akváriovej vody každý deň. Potom počas ďalších troch týždňov v mesiaci pridajte 2 kvapky na 100 litrov, trikrát týždenne.

 

Ak chcete nájsť správne riešenia Korallen-Zucht pre vašu nádrž alebo sa jednoducho dozvedieť viac o systéme ZEOvit, pozrite si  príručku BRStv Buyer's Guide To Korallen Zucht alebo si stiahnite sprievodcu produktom Korallen-Zucht nižšie.

SprievodcaSprievodca systémom ZEOvit

SprievodcaSprievodca produktom KZ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: