ITC PARwise - light measuring

Kód: 6381
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: ITC
€279 €232,50 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Cenovo dostupné meranie osvetlenia vo vašom akváriu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

ITC Reefculture sa zrodilo z túžby vytvoriť jedinečné a funkčné nástroje pre všetky úrovne akvaristov. Nástroje a doplnky, ktoré nám všetkým pomôžu udržať naše akváriá a obyvateľov v tom najlepšom stave. Dobré životné podmienky všetkých živočíchov sú jadrom nášho úspechu. PARwise je náš najnovší nástroj, ktorý ukončuje otázky, aké nastavenie mám mať zapnuté, či už jas, farbu (spektrum) alebo fotoperiódu. PARwise vám umožňuje robiť správne rozhodnutia o nastaveniach osvetlenia a zdieľať a diskutovať o osvetlení do veľkej hĺbky s vodnou komunitou s presnosťou – či už je váš organizmus vodný alebo nie!

Čo meria?

PARwise meria „PAR“ (PPFD – fotosyntetická hustota toku fotónov µMol/m2/s), Kelvin (teplota farby), LUX, spektrum, DLI (integrál denného svetla), špičková vlnová dĺžka, odtieň (ako farba)

home-water-1000-ee532689b

home-air-1000-30916c590

 

Ako to pracuje?

PARwise používa náš vlastný, vo vlastnej réžii vyrobený a navrhnutý optický motor, ktorý sa nachádza pod užívateľsky vymeniteľným kosínusovým korektorom na „čítanie“ spektrálneho obsahu a množstva svetla, ktoré naň dopadá. Potom určíme výsledky na palube v rámci PARwise a pošleme ich cez USB do vášho zariadenia na zobrazenie. Naša webová aplikácia sa automaticky stiahne do vášho zariadenia (pc, mac, android) pri prvom použití, aby ste ju mohli naplno využívať offline. Zahŕňame bezplatný adaptér USB-C, ktorý sa zmestí do smartfónov, tabletov a moderných počítačov so systémom Android, ktoré nemajú port USB plnej veľkosti. Upozorňujeme, že zatiaľ nefungujeme s iOS alebo iPadOS, pretože Apple nepovoľuje USB OTG na svojich mobilných zariadeniach.

Ako to používať?

Postupujte podľa priložených pokynov, aby ste svoj PARwise uviedli do prevádzky – potom jednoducho umiestnite senzor k vášmu fotosyntetickému organizmu, ako je koral alebo rastlina, a následne odčítajte. Pomocou tlačidla pozastavenia na obrazovke zachyťte čítanie v tejto polohe a porovnajte svoje spektrum so známou krivkou spektrálnej odozvy alebo iným nastavením svetla, ktoré chcete skopírovať alebo naladiť.

Aký jazyk sa používa?

Naša webová aplikácia momentálne ponúka angličtinu, francúzštinu, nemčinu, holandčinu, taliančinu, portugalčinu.

 

Technické údaje:

Specification  
PAR Range 0-6000 µMol/m2/s
Kelvin 1000-10,000 Kelvin
LUX 2-300000
Spectrum 380-800nm
Optical Measurement Type Point light source
Accepted light sources Natural, LED, Fluorescent, Incandescent, Gas Vapour, HID
Measurement repeatability < 0.5%
Calibration Uncertainty +- 5%
Directional cosine corrector Replaceable
Temperature response Auto compensating
Ingress Protection Rating IP68
Dimensions 85x40x20mm
Device Weight 130g
Outer Package Dimensions 24.5x 15.5x5.5 cm
Packaged Weight 215g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: