ELEMENTALS TRACE V

Kód: 8021
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Faunamarin
€24,90 €20,75 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

ELEMENTALS TRACE V je vysoko čistý roztok vanádu používaný na kompenzáciu nedostatku vanádu v útesových akváriách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Séria Elementals je navrhnutá na použitie s bežnými analýzami ICP. Analýzy Fauna Marin ICP vám pomôžu udržať vaše akvárium dokonale zásobené.

Okrem nameraných hodnôt vám analýzy Fauna Marin ICP poskytnú všetky potrebné odporúčania pre dávkovanie. Okrem solí makroprvkov vápnika , horčíka a uhličitanovej tvrdosti ponúkame aj množstvo špeciálnych stopových prvkov, ktorých funkcia je nevyhnutná v morských akváriách a .

Na rozdiel od makroprvkov , akými sú vápnik, horčík alebo draslík stopové prvky sú v morskej vode prítomné v koncentráciách nižších ako 1 mg/l. Patrí medzi ne napríklad meď, chróm, mangán či selén, ale aj železo, jód či zinok.

Funkcia stopových prvkov môže byť veľmi odlišná. V databáze znalostí na stránke Fauna marin nájdete prehľad príslušnej funkcie jednotlivých prvkov. Stopové prvky môžu byť obsiahnuté v mnohých rôznych látkach, a preto sa môžu dostať aj do vody v akváriu; no napriek ich nízkej potrebnej koncentrácii vo vode môže ich nedostatok spôsobiť značné problémy. Dostatočný prísun všetkých dôležitých stopových prvkov je preto pre zdravé útesové akvárium nevyhnutný.

Naše jednoprvkové riešenia pozostávajú z najčistejších surovín, ktoré sa vyrábajú s vhodnými organickými alebo anorganickými zlúčeninami v závislosti od funkcie prvkov. Na výrobu a kontrolu kvality využívame našu koralovú farmu a samozrejme vlastné ICP laboratórium.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: