DKI marine Superoxide Dismutase, 50g

Kód: 9579
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Easy Reefs
€13,50 €11,25 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Easy Reefs kŕmenie morských rýb granule 0,8 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

DKI Superoxide Dismutase : Spoločnosť Easy Reefs ponúka množstvo štyroch krmív pre cielenú optimalizáciu výživového programu v morskej akvaristike. Krmivá sú určené na zlepšenie zdravia morských rýb – cielene zlepšujú imunitný systém, odolnosť proti patogénom a vírusom, znižujú oxidačný stres, regenerujú bunky a zvýrazňujú farby. Zelené balenie majú Easy Reefs DKI Superoxide Dismutase. Sú to vysoko výživné granule Easy Reefs DKI s veľmi silným antioxidantom. Je dobre známe, že strava bohatá na antioxidanty pomáha ľuďom žiť dlhšie a zdravšie. Teraz z toho môžu ťažiť aj vaše morské ryby.

 

K oxidačnému stresu dochádza, keď sú antioxidačné kapacity preťažené záťažou reaktívnymi formami kyslíka (ROS), ktoré vznikajú pri samotnom metabolizme, ale môžu byť tiež vyvolané vonkajšími faktormi, ako je nevhodná strava s nízkym obsahom antioxidantov.

 

Morský druh fytoplanktónu Tetraselmis chuii je zelená fotosyntetická riasa a je veľmi známa všetkými odborníkmi na odchovy morských živočíchov. Mikroriasa Tetraselmis chuii sa v morských farmách široko používa ako nevyhnutná vývojová potrava pre larvy kôrovcov, mäkkýšov a rýb. Má výborné a vyvážené nutričné ​​zloženie obsahujúce vitamíny, minerály, aminokyseliny, esenciálne mastné kyseliny, polyfenoly a pigmenty.

 

Jednobunková riasa Tetraselmis chuii, použitá ako prísada v kŕmení morských rýb Easy Reefs DKI Superoxide Dismutase, je pestovaná priemyselne v patentovo chránených systémoch a je tak schopná akumulovať najvyššiu možnú aktivitu superoxidovej dismutázy (SOD). SOD je najsilnejší antioxidant proti ROS, vychytáva superoxidové anióny, a tým chráni zložky buniek pred oxidačným poškodením.

 

 • Štyri krmivá pre cielenú optimalizáciu výživového programu
 • DKI Superoxide Dismutase – kompletné granulové krmivo pre akváriové morské ryby
 • Zdroj superoxidové dismutázy: mikrořasa Tetraselmis chuii
 • Zníženie oxidačného stresu, ku ktorému prirodzene dochádza pri každodennom metabolizme
 • Vyvážené nutričné ​​zloženie obsahujúce vitamíny, minerály, aminokyseliny, esenciálne mastné kyseliny, polyfenoly a pigmenty.
 • Chráni zložky buniek pred oxidačným poškodením.
 • Použitie krmiva pri hrozbe ťažkostí, ale predovšetkým preventívne ako súčasť každodenného kŕmnej dávky.

Zhrnutie radu pre optimalizáciu výživy:

 

 • Modrofialové balenie je obohatené o 1,3 ß-glukán z Phaeodactylum tricornutum, ktorý posilňuje imunitný systém rýb.
 • Oranžové balenie je obohatené o ß-karotén z Dunaliella salina a Haematococcus pluvialis na zvýraznenie vyfarbenia rýb.
 • Zelené balenie je obohatené o superoxidovú dismutázu z Tetraselmis chuii, ktorá znižuje oxidačný stres, ku ktorému prirodzene dochádza pri každodennom metabolizme.
 • Žlté balenie je obohatené o oleuropeín PHENOL z výťažkov z olivových listov, ktorý bojuje proti plesniam morských rýb.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: