Neohodnotené

DipX 250ml

DipX®
Bezpečné pridanie nových koralov...
DipX je vysoko účinný dip pre bezpečné pridanie nových koralov a živých kameňov do akvária.

 

Jednoduchý 15-minútový kúpeľ v DipX pred umiestnením nových koralov do akvária odstráni nechcených „pasažierov“, čím zachová bezpečnosť vášho útesu.

Môžeme doručiť do:
10.8.2022
Možnosti doručenia
Skladom (4 ks)
Kód: 3333
Značka: Redsea
€15,90 €13,25 bez DPH
Kategória: Pomoc pri problémoch
dipx box bottle 2
Novinka Tip

 

DipX®

 

Bezpečné pridanie nových koralov...
DipX je vysoko účinný dip pre bezpečné pridanie nových koralov a živých kameňov do akvária.

 

Jednoduchý 15-minútový kúpeľ v DipX pred umiestnením nových koralov do akvária odstráni nechcených „pasažiérov“, čím zachová bezpečnosť vášho útesu.

 

 

 

 

                                        

 

 

Nové koraly kupujeme často s nechcenými „pasažiérmi“ skrytých hlboko v štrbinách koralov.  Títo rôzni drobní paraziti sú obvykle voľným okom neviditeľní a akonáhle sa dostanú do akvária, môžu migrovať k iným koralom a tieto poškodiť a narušiť zdravý ekosystém útesu.

 

V priebehu rokov  morskí akvaristi používali bežne dostupné riešenia na očistu koralov akými bola napr. sladká voda, jód a dokonca aj dezinfekčné prostriedky pre domácnosť, ktoré odpudzovali niektorých nežiaducich „pasažiérov“, ale nie všetky. V posledných niekoľkých rokoch sme kultivovali nádrže s napadnutými koralmi a porovnávali širokú škálu komerčne dostupných dipov a ďalších repelentných prísad a skúmali ako ich účinnosť, tak ich celkovú bezpečnosť pre koraly. 

 

Výsledkom je DipX – jedinečná zmes éterických olejov bez anorganických dezinfekčných prostriedkov . Naše testy ukázali, že DipX je úplne bezpečný pre všetky druhy koralov a účinnejšie ako akékoľvek iné riešenie, ktoré sme testovali.


 

  

 

 

U korálov, ktorí boli vykúpaní v prípravku  DipX dochádzalo k odpudzovaniu nechcených "pasažiérov" , aj keď boli predtým namáčaní v iných roztokoch. Na druhú stranu u koralov, ktorí boli po kúpeli v DipX ponorené do iných roztokov, nedošlo k nálezu ďalších nežiaducich živočíchov.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie