Brightwell Aquatics MicroBacter Clean 250ml

Kód: 25403697
Neohodnotené
€19,90 €16,58 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Prípravok MicroBacter Clean  obsahuje mikrobiálne kultúry a zmes enzýmov, ktoré boli vytvorené s cieľom čistiť povrchy živých kameňov a ďalších plôch v morských akváriách a ešte viac...

Detailné informácie

Podrobný popis

          
Microbial kultúra a enzým blend sú navrhnuté na cieľ a čisté povrchy live rock a viac...
Overview
Komplexný systém non-pathogenických mikrobiálnych a prírodných enzýmov špecificky formulovaný na čisté akvárium live rock a dekorácie .
 
Benefits
1. Natural cleaning action on all aquarium and decoration surfaces.
2. Loosening ugly accumulations unwanted substances and coatings, ktoré sa upravujú ich odstraňovaním a vacuuming much easier.
3. Zavedenie bacterial colonies , ktoré sa vyvíjajú a vylučujú aquarium
. 5. Digestion uneaten/undigested food, excreta, detritus, a iné latentné organické materiály, ktoré majú vplyv na čistiacu a healthier aquarium substrate (s úrovňou fyzickej čistenia alebo disturb substrate bed).
 
Technické pozadie
Koncentrácia disolved a zmiešaných organických materiálov v aquatickom environmentálnom prostredí môže byť signifikantne impact na overall appearance, ako dobre, ako zdravie organizmov žijúci s týmto systémom. Relatívne low-nutrient environmenty sú charakteristické pre vysokú vodu clarity, lak z unpleasant odors, a absencia of unsightly coatings; this is collectively a výsledok laku z nitrogén-, phosphorus-, a karbón-based waste available. Aquaria, ktoré sú relatívne rýb v dostupných výživových prostriedkoch, majú vlastnosti, ktoré sú opísané v tejto oblasti, a nie sú typické, ako desirable because z resultantného zohľadnenia systému a difficulty maintaining zdravé aquarium inhabitants.
 
Brightwell Aquatics MicrōBacterCLEAN is a selectivekomplex extrémne účinných mikrobií a enzýmov , ktoré nielen redukujú koncentrácie organického nitrogénu, ammonia, nitrite, nitrátu, phosphate , a organického uhlíka v všetkých marinách ecosystems, ale umožnia maintenance easy v súčasnosti loosening accumulations a coating.
 
MicrōBacterCLEAN does no require refrigeration, hovädzie skladovanie v chladnom, shaded area bude presahovať činnosť, a maximizovať police-life produktu. Keep away from heat!
 
 
Instructions and Guidelines
Shake produkt well before using. Mix appropriate volume of MicrōBacterCLEAN (pozri nižšie) s 250-ml (~8 fl. oz.) z aquarium vody v čistom kontajneri prior to addition to aquarium. Ak použijete a pipette na dispenziu MicrōBacterCLEAN pred vodou náplň alebo akvárium, ako je to horľavo čistá pipeta s čerstvou vodou prior na ukladanie tube späť do MicrōBacterCLEAN bottle; failure to do so will contaminate the produkt. Best results may be obtained by adding mixture to externý biologický filtračný systém. Works particularly well with Xport. Nie je add to pump intake port(s). Turn bielkoviny skimming a UV-sterilizácia off pre obdobie 4 hodín nasledujúcim aditívom na aquaria. While utilizingMicrōBacterCLEAN pokračuje v dobrej maintenance practices such as pravidelným vakuumingom, pomocou purifikovanej vody pre prídavné látky, a obmedzuje aditívu unnecessary nutrients.
 
Pre bežné čistenie a čistenie a clean aquarium : Pridajte 20 ml (4 capfuls) na 25 US-gallons (94.6 L) [≈16 drops na galón (3.8 L)] z aquarium water weekly.

Pre problém aquariums alebo rapidly accelerate cleaning: Pridajte 30 ml (6 capfuls) na 25 US-gallons (94.6 L) [≈24 drops na galón (3.8 L)] akvárium vody na prvý deň, potom pridané 5 ml ( 1 capful) na 25 US-gallons (94.6 L) [≈4 drops na galón (3.8 L)] akvárium vody na deň pre 2 týždne alebo dlhé a nepotrebné until desired výsledky sú achieved.
 
Bacteria práce slowly, s plnými účinkami môže ísť až 8 až 10 týždňov pre dlhé neglected systémy.

Ingredients
Purified water, proprietary blend of natural enzymes and non-pathogenic, beneficial microorganisms.
Caution: Keep out of reach of children. Not for human consumption.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: