Tunze LED osvetlenie marine eco chic 8811

Kód: 3990
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: TUNZE
€75 €62,50 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Tunze osvetlenie modré spektrum.

Detailné informácie

Podrobný popis

LED eco chic

LED eco chic

Produkt môže byť „eko“ – teda ekonomický, ekologický, cenovo výhodný a zároveň štýlový ako „chic“. LED svetlá TUNZE® pre sladkú a morskú vodu spájajú oba atribúty vo vysoko efektívnom a perfektne riešenom osvetlení akvárií za veľmi priaznivú cenu.
Eco chic LED svetlá s triedou ochrany IP 68 fungujú trvalo vo vzduchu, ale aj pod vodou. Špeciálny výrobný proces nezaručuje len vodeodolnosť, ale umožňuje aj trvalú prevádzku pod vodou, čím sa znižuje tlak na ohrievač akvária. Toto podvodné osvetlenie zabraňuje odrazom svetla na vodnej hladine, vďaka čomu je zdroj osvetlenia ešte efektívnejší. Hĺbka ponorenia 1 až 2 cm (0,4" - 0,8") je viac než postačujúca. Kompaktné puzdro bolo vyvinuté s použitím najnovších komponentov. Ten je možné flexibilne pripevniť pomocou magnetického držiaka. Prevádzka s extra nízkym bezpečnostným napätím zaisťuje bezrizikové použitie pod vodou bez elektrických strát.
Zabudovaná ochrana proti prehriatiu ako bezpečnostná funkcia zabezpečuje postupné znižovanie výkonu svietidiel z 10 W na 7 W pri teplotách cca. 25 °C (77 °F).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: