Triton ICP-OES test NEW!

Kód: 28
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Triton
€34,90 €29,08 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Nové icp testy s meraním 6 hodnôd navýše!

Nová testovacia súprava bude obsahovať aj správu pre fluorid (F), chlorid (Cl) a salinitu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Každá analýza vody TRITON LAB ICP poskytuje presný obraz o kvalite vody vo vašom systéme. Analyzuje komplexný súbor makro prvkov a stopových prvkov, ktoré sú rozhodujúce pre zdravú funkciu vášho útesového systému:

Sodík (Na), Vápnik (Ca), Horčík (Mg), Draslík (K), Stroncium (Sr), Bór (B), Brom (Br), Síra (S), Lítium (Li), Berylium (Be), Bárium (Ba), titán (Ti), vanád (V), chróm (Cr), mangán (Mn), železo (Fe), kobalt (Co), nikel (Ni), meď (Cu), zinok (Zn), Hliník (Al), kremík (Si), arzén (As), antimón (Sb), cín (Sn), kadmium (Cd), selén (Se), molybdén (Mo), ortuť (Hg), fosfor (P), Fosfát (PO4), olovo (Pb), jód (I), tuncsten (W), skandium (Sc), lanthanum (La), Bizmut (Bi), Cézium (Cs), Gálium (Ga), Indium (In), Striebro (Ag), Telúr (Te).

Nová testovacia súprava bude obsahovať aj správu pre fluorid (F), chlorid (Cl) a salinitu

Najlepšou správou je, že tieto vylepšenia sú bez dodatočných nákladov a budú aplikované na všetky testovacie súpravy prijaté v laboratóriu Triton (aj staršie verzie).

Poznámka: TRITON LAB neustále inovuje a rozširuje rozsah monitorovaných prvkov a zlúčenín.


Zloženie morskej vody v akváriách s uzavretým systémom sa časom odchyľuje od zloženia prírodnej morskej vody biologickou spotrebou, premenou a vonkajšou kontamináciou. Pravidelné testovanie morskej vody TRITON LAB odhalí trendy v spotrebe, premene a kontaminácii prvkov skôr, ako sa stanú smrteľnými pre vašu investíciu do života. Keď získate dôveru v stabilitu vášho uzavretého systému, interval testovania sa môže skrátiť.

Táto testovacia súprava vám umožňuje vykonať presnú analýzu morskej vody v troch krokoch:

  1. Odoberiete vzorku vody zo svojho akvária so slanou vodou.
  2. Test zakúpený u nás, alebo prostredníctvom našich obchodných partnerov obsahuje nálepku s adresou Triton Lab v Nemecku. Vzorky vody vložíte do pripravenej obálky a odosielate priamo do laboratória, čím sa urýchli celý proces. (Obálku odoslať Slovenskou poštou ako LIST) cena poštovného cca. 2,5-3,5€
  3. O spracovaní odoslanej vzorky dostanete informačný e-mail. Výsledky spolu s doporučenými korekciami na úpravu parametrov získate prostredníctvom vlastného online účtu vytvoreného na webovej stránke http://www.triton-lab.de

Pred odoslaním vzorky je vhodné si na stránke http://www.triton-lab.de vytvoriť účet kde zadáte základné parametre o svojom morskom akváriu /objem, systém filtrácie, spôsob doplňovania stopových prvkov ... /  k tomuto účtu si  potom priradíte číslo odoslanej vzorky.
Keď bude vzorka otestovaná a priradená k Vášmu akváriu budete informovaný emailom a budete si môcť pozrieť výsledky ako aj rady ako upraviť nevhodné parametre vody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: