ReefLED 50

Kód: 3504
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Redsea
€345 €287,50 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Séria ReefLED ® od spoločnosti Red Sea je výsledkom dlhoročného výskumu potrieb osvetlenia koralov v umelých prostrediach.

Svetlá ReefLED, jedinečne navrhnuté s intenzitou a spektrom svetla, ktoré koraly využívajú na 100 %, sú 100 % bezpečné pre útesy a 100 % REEF-SPEC ®, poskytujú optimálny rast, živé farby a elegantný jemný lesk v celom akváriu.

Detailné informácie

Podrobný popis

ReefLED 50 poskytuje úrovne  PAR od 500 pod šošovkou na vodnej hladine až po 100 v hĺbke 50 cm / 20''. Je preto inteligentnou voľbou pre menšie nádrže.

 

Srdcom jednotky je jediné kompaktné pole LED, ktoré poskytuje 50 W LED svetla REEF-SPEC & Reef-Safe. Obsahuje 40 W multi-vlnovej dĺžky 23 000 Kelvinov REEF-SPEC Blue (vlastná zmes modrých, fialových a ultrafialových LED diód), spolu s 10 W 9 000 Kelvinových bielych a samostatný 3W kanál pre mesačné svetlo. Toto pole umožňuje širokú škálu REEF-SPEC svetla, ktoré poteší vás aj vaše koraly.

 

ReefLED 50 je tiež vybavený vstavaným Wi-Fi, ktoré umožňuje úplné ovládanie pomocou aplikácie pre inteligentné akvárium ReefBeat (ktorá ovláda všetky zariadenia Red Sea). Aplikácia obsahuje prednastavené programy osvetlenia spolu s ďalšími funkciami, ako sú efekty východu/západu slnka, mesačné svetlo lunárneho cyklu, náhodné mraky a dokonca aj aklimatizačný program pre nové inštalácie.

Vlastnosti

  • Svetelný výstup REEF-SPEC ® pre optimálny rast a sfarbenie koralov
  • Homogénne svetlo s jemným trblietaním
  • Dvojkanálové nastavenie farieb pre útesy a špeciálne mesačné svetlá
  • Aplikácia ReefBeat ® pre jednoduché nastavenie, obsluhu, monitorovanie a upozornenia
  • Antireflexná zapustená šošovka
Optimálny rast koralov
Útes bezpečný
Jednoduché nastavenie
Wi-Fi
Ovládaná aplikáciou

Nezávislé recenzie

Útesová distribúcia PAR

ReefLED je Reef-safe, pretože poskytuje ideálne hodnoty PAR v celom akváriu, bez hotspotov alebo oblastí s nedostatočným osvetlením pre rast koralov. Mapa distribúcie PAR zobrazuje skutočné úrovne PAR, pretože sa líšia v priereze akvária.

 

Programy ReefLED | PAR vs. PUR

Používanie meraní PAR iba na určenie kvality svetla alebo kompatibility konkrétnej svetelnej jednotky pre fotobiológiu koralov môže byť zavádzajúce. Meranie PAR bolo vyvinuté na meranie fotosyntetickej aktívnej radiácie rastlín, ktorá je v oblasti viditeľného svetla (400 - 700 nm).     

 

Fotosyntetické využívané žiarenie alebo PUR , ktoré je relevantné pre optimálnu fotosyntézu Zooxanthellae , je medzi 360-480 nm , ktoré začína mimo rozsahu viditeľného svetla (merané PAR metrami) v UV oblasti a pokračuje do modrej časti viditeľného svetla. rozsah.     

 

 

PUR nemožno merať priamo, ale musí sa vypočítať izoláciou údajov o intenzite vlnovej dĺžky PUR pre každú vlnovú dĺžku z analýzy rádiovým spektrometrom.

 

Modrý kanál REEF-SPEC na ReefLED je 100% PUR, takže pre tento kanál bude PUR v skutočnosti o niečo vyšší ako nameraná PAR kvôli UV vlnovým dĺžkam, ktoré PAR meter nedokáže detekovať.

 

8000K White of ReefLED má silný modrý vrchol v spektre PUR, ako aj vlnové dĺžky v celom spektre viditeľného svetla, a preto má PUR 45 % svojej PAR.

 

Skutočný PUR výstup ReefLED sa bude líšiť podľa kombinovaných nastavení Reef-Spec Blue a White kanálov.

Špecifikácie ReefLED 50

Odporúčané použitie podľa veľkosti nádrže

Aplikácia ReefBeat

  • Jedno rozhranie pre všetky inteligentné zariadenia spoločnosti Red Sea.
  • Jednoduché nastavenie a obsluha.
  • On-line monitoring a notifikácie.

Funkcie aplikácie

Možnosti montáže

ReefLED videá „Ako na to“.

Nezávislé recenzie

YouTube

Hromadné zásobovanie útesov

Zapojte ho, vyberte si farbu, ktorá podľa mňa vyzerá dobre, a odíďte

YouTube

Námorné skladisko

Minimalizuje diskotékový efekt, ktorý môžu mať mnohé LED diódy

Článok

Stavitelia útesov

Vydáva jeden z najlepších produktov osvetlenia prvej generácie, aké sme kedy recenzovali

Prečítajte si recenziu na Reefbuilders.com

 
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: