Reef Factory Smart Roller M-filter pre morské akvárium

Kód: 7070
Novinka Tip
6 hodnotení
Značka: ReefFactory
€369 €307,50 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia

Reef Factory Smart Roller M je rolovací filter - rollermat vo verzii Smart, ktorý sa postará o to, aby voda v akváriu bola krištáľovo čistá. Kompaktný, vysoko účinný, špeciálne navrhnutý pre morské akváriá. Vďaka technológii Smart môžete ľahko určiť, ako často sa má materiál presúvať. Jednoduchá výmena valčekov. Špeciálny, kvalitný filtračný materiál, ktorý vďaka svojim vlastnostiam zabezpečí čistotu vody a zachová zodpovedajúce parametre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Reef Factory Smart Roller M je moderný filter pre morské akvárium. Integrované s aplikáciou Smart Reef. Odstraňuje mechanické nečistoty. Môže pracovať paralelne so skimmerom. Určené pre nádrže s objemom 300-1500 litrov. Jedna rolka vystačí na 3 mesiace. 

Reef Factory Smart Roller M je ideálny pre vašu žumpu. Vďaka kompaktnému krytu sa ľahko zmestí aj do úzkej žumpy. Jeho rozmery sú 12 x 25 cm a výška bez nožičiek je 48 cm. Vďaka nastaviteľným nožičkám si jeho výšku prispôsobíte svojim potrebám. Ale zariadenie môže visieť aj na okraji žumpy. Je vybavený prípojkou pre 40 mm (1,57 palca) potrubie.

Špinavá voda vstupuje do filtra priamo z odtoku, nie je potrebné žiadne ďalšie čerpadlo. Výborne si poradí aj s prietokom 11 000 l/h.

Reef Factory Smart Roller je vybavený kvalitnou netkanou textíliou , ktorá zachytáva pevné nečistoty z vody. Je to skvelá alternatíva k filtračným ponožkám. Na rozdiel od nich sa nikdy nezanáša a nemusíte ho čistiť. Keď je celý valec špinavý, jednoducho ho vymeníte za nový. Filter je prakticky bezúdržbový, jedna rolka netkanej textílie vystačí až na 3 mesiace. Zariadenie je integrované s aplikáciou Smart Reef, takže sa do skrinky ani nemusíte pozerať. Z aplikácie zistíte, kedy je potrebné kotúč vymeniť, ako funguje filter a či je potrebný váš zásah. Vďaka nemu môžete naprogramovať frekvenciu prevíjania netkanej textílie, nastaviť oneskorenie a prijímať informácie, ak niečo nefunguje správne. 

Extrémne efektívne puzdro filtra je vyrobené z laserom rezaného akrylátu. Pre obyvateľov akvária je úplne bezpečný. Žiadny z filtračných prvkov nevypúšťa do vody škodlivé látky. Ďalšou výhodou zariadenia je kôš na filtračné médiá, ktorý umožňuje použitie akýchkoľvek náplní zlepšujúcich kvalitu vody.  

Pomocou Factory Smart Roller sa nemusíte obávať sterilizácie vody. Filter neodstraňuje stopové prvky, NO3 a PO4. Umožňuje však získať dokonale čistú vodu a udržať nízku hladinu živín zachytávaním organických škodlivín.

V cene:

  • Inteligentný valec Reef Factory M 
  • 1 rolka filtračného rúna
  • Nastaviteľné nožičky
  • Nabíjačka
  • Inštrukcia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: