Reef Factory Base Pump 5000 + 2xlevel senzor zdarma

Kód: 9564
Akcia Novinka Tip
Neohodnotené
€273 €227,50 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

inteligentné čerpadlo s pripojením na wifi

Detailné informácie

Podrobný popis

Reef Factory Base Pump je účinné a efektívne obehové čerpadlo známej poľskej značky Reef Factory. Inovatívne technológie v kombinácii s pohodlím použitia robia zariadenia Reef Factory oceňovanými profesionálmi i amatérov po celom svete. 

Reef Factory Base Pump, rovnako ako všetky produkty podpísané Reef Factory, pracuje so systémom Smart Reef 360.

Vďaka nemu môžete ovládať dianie vo vašom akváriu z počítača alebo aplikácie pre mobilné zariadenia, odkiaľkoľvek na svete. Všetko, čo potrebujete, je Wi-Fi. Aplikácia je dostupná pre Android a iOS. 

Základná pumpa sa rýchlo a ľahko pripojí k Wi-Fi. Po pripojení ho môžete diaľkovo zapínať a vypínať, vrátane režimu kŕmenia. Nemusíte opustiť svoje pohodlné kreslo. Čerpadlo je chránené proti chodu nasucho. Pri príliš nízkej hladine vody sa nielen automaticky vypne, ale aj vám zašle informáciu o situácii.  

Chod zariadenia ale môžete ovládať aj bez Wi-Fi, prehľadný displej pripevnený k pumpe informuje o aktuálnom prietoku a výkone. Je vybavená DIN lištou pre rýchlu inštaláciu do skrine alebo na stenu. Nie je bez významu, že displej je možné kedykoľvek vypnúť a šetriť tak energiu.

Tichý chod čerpadla bol dosiahnutý vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov. Všetky prvky sú starostlivo osadené a nevytvárajú zbytočné vibrácie. Gumové nožičky navyše zabraňujú prenosu vibrácií na konštrukciu nádrže.

Malé rozmery 16x10x13 cm uľahčia montáž čerpadla do nádrže alebo filtračného panelu. Bol navrhnutý na prácu v morskom akváriu, ale je tiež odolný voči sladkej vode. Môžete ho použiť do sladkovodnej nádrže alebo z neho postaviť fontánu.

 

Základné čerpadlo Reef Factory 5000

  • Nastaviteľný prietok až do 5000 l/h, 
  • Výkon až 40 W. 
  • Pre nádrže s objemom do 500 l. 
  • Výška zdvihu do 4 m. 
  • Rozmery dĺžka x šírka x výška 16x10x13 cm. 

Verze s LEVEL (snímač hladiny).

Snímač hladiny je zariadenie na sledovanie hladiny vody/kvapaliny, ktoré vás upozorní, keď je príliš málo alebo príliš veľa kvapaliny/vody. Každú správu dostanete do mobilnej aplikácie.

Snímač je možné namontovať:

- v nádrži - ako ochrana proti poškodeniu systému automatického doplňovania a zatopenia podlahy a zmene slanosti vody;

- v nádobách s tekutinami Ballinga/Core7 - pokiaľ tekutina Ballinga/Core7 začne dochádzať, obdržíme SMS/push/e-mail upozornenie priamo na telefón;

- v nádobe systému automatického doplňovania - pokiaľ začne dochádzať voda RO v nádobe systému doplňovania, príde nám SMS/push/e-mail upozornenie;

- na akomkoľvek mieste, kde chceme sledovať správnosť hladiny vody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: