RedSea Coral Pro salt 20,1kg BOX

Kód: 7220
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Redsea
€75 €62,50 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Morská soľ Coral Pro Salt obsahuje optimálny pomer a úroveň prvkov pre zrýchlený rast koralov. 
Soľ obsahuje biologicky vyvážené a zvýšené hladiny základných prvkov (vápnika, horčíka, uhličitanov) nutných pre udržateľný a zrýchlený rast koralov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Coral Pro obsahuje zvýšené a vyvážené hladiny základných prvkov (vápnik, horčík, hydrogénuhličitany), ktoré sú potrebné pre udržateľný a zrýchlený rast koralov.

 

Ak je vaším cieľom maximalizovať rast koralov, potom Coral Pro v kombinácii s našimi receptami na starostlivosť o útesy zvýši rast až na štvornásobok ich prirodzenej rýchlosti. Alkalita Coral Pro 12 dKH ho robí ideálnym pre zmiešané útesy a SPS frag tanky. Navyše, s vyššou rozpustnosťou našej novej a vylepšenej receptúry to trvá len asi 20 minút z vedra do nádrže, čo robí vaše miešanie oveľa pohodlnejšie.

 

 

Prírodná morská voda obsahuje viac ako 70 prvkov. Väčšina z nich ovplyvňuje parametre vody, ale len málo z nich hrá významnú úlohu v jej celkovej chemickej stabilite. Tieto prvky tvoria základ prostredia útesov a zahŕňajú tri hlavné prvky: vápnik, horčík a hydrogénuhličitany .

 

Tri „ základné prvky “ majú veľký vplyv na stabilitu pH, zásaditosť, iónovú silu morskej vody a mnohé biologické procesy v koraloch (tvorba kostry, iónová výmena, fotosyntéza).

 

Na rozdiel od prírodného prostredia útesov, kde je obrovský rezervoár základných prvkov, útesové akvárium má obmedzené zdroje, ktoré obyvatelia akvária rýchlo vyčerpávajú. Preto, aby sa umožnil trvalo udržateľný rast koralov, je potrebné udržiavať vyššie ako prirodzené úrovne základových prvkov.

 

Pôvodný výskum vykonaný v laboratóriu Červeného mora ukázal, že keď sa zvýši úroveň základných prvkov nad úroveň nachádzajúcu sa v prírodnej morskej vode, vo veľmi špecifickom pomere, zvýši sa rast koralov a tvorba robustnej kostry aragonitových koralov.

 

Coral Pro Salt sa vyrába podľa týchto ideálnych pomerov, čím odstraňuje potrebu upravovať úrovne základových prvkov po výmene vody a poskytuje vašim koralom zdravý a stabilný domov.

Porovnanie Coral Pro a NSW @35ppt

Tipy a triky | Soli Červeného mora

 

Dodatočné parametre

Kategória: Morská soľ
Hmotnosť: 20 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: