Redsea Red Sea Reef Energy AB+ 500ml

Kód: 25198858
Neohodnotené
Značka: Redsea
€23,90 €19,92 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2024
Možnosti doručenia

Reef Energy® Plus 500ml

 

Prémiová výživa koralov
Za túto prémiovú výživu sa vám koraly odvďačia tým, že uvidíte ich lepší rast, vyššiu odolnosť a jasnejšie farby .  Navyše dochádza k menšej tendencii odpeňovača peniť a pretekať...

Detailné informácie

Podrobný popis

Red sea fish

Reef Energy® Plus - 500ml
Prémiová výživa koralov

 

Za túto prémiovú výživu sa vám koraly odvďačia tým, že uvidíte ich lepší rast, vyššiu odolnosť a jasnejšie farby . . Navyše dochádza k menšej tendencii odpeňovača peniť a pretekať...

 

Na základe nášho dlhodobého výskumu je Reef Energy Plus vylepšeným prípravkom, ktorý poskytuje kompletné výživové zložky pre mäkké, LPS, SPS a nefotosyntetické koraly pre ich vitalitu, rast a lepšie sfarbenie. 

 

 

 

 

Maximálny rast
Vďaka  Reef Energy Plus porastú koraly ešte rýchlejšie ako pri použití pôvodného 2 zložkového prípravku (Reef Energy A a B). Dlhodobé laboratórne testovanie jasne ukázalo o 15% rýchlejší rast pri používaní Reef Energy Plus.

 

 

Vhodný pre automatické dávkovanie
Kŕmenie koralov je jednoduchšie ako kedykoľvek v minulosti. Na prípravok Reef Energy Plus je možné použiť automatické dávkovanie, pretože nová "all-in-one" receptúra ​​môže byť udržiavaná mimo chladničku po dobu 1 týždňa bez toho, aby dochádzalo k zníženiu účinnosti kombinovaných zložiek.
Aby ste predišli znehodnoteniu obsahu prípravku, nenechávajte Reef Energy Plus mimo chladničku dlhšie ako jeden týždeň a dávkovaciu nádobu v období medzi doplňovaním umyte mydlovou vodou.


 

Minimálny vplyv na pretekanie odpeňovača
Nová receptúra ​​minimalizuje penenie a prípadné pretekanie odpeňovača pri/po použití krmiva.

 

 

Najvyššia energetická účinnosť
Skladá sa z organického komplexu rozpustených a suspendovaných jednoduchých stavebných blokov uhľohydrátov, aminokyselín, mastných kyselín a vitamínov. Reef Energy Plus môže byť absorbovaný a spotrebovaný priamo koralmi. Táto okamžitá priama spotreba krmiva koraly poskytuje najvyššiu energetickú účinnosť .

 

 

Žiadny reziduálny odpad
Každá jednotlivá zložka Reef Energy Plus je koralmi spotrebovaná a využívaná na ich metabolické procesy (napr. produkciu bielkovín a regeneráciu mäkkých tkanív), takže v akváriu nezanecháva zbytočné znečisťujúce organické látky .

* Pri použití LED osvetlenia sa odporúča zvýšiť kŕmnu dávku, pokiaľ koraly nevykazujú očakávaný rast, aj keď neexistujú žiadne známky fotoinhibícia.

 

 

Výhody

  • Spĺňa úplné nutričné ​​požiadavky koralov
  • Maximálna rýchlosť rastu
  • Minimálny vplyv na pretekanie odpeňovača
  • Najvyššia energetická účinnosť
  • Žiadny reziduálny/zvyškový odpad

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: