Nyos phosphate test

Kód: 4896
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Nyos
€21,90 €18,25 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Vysoko presná súprava na testovanie fosfátov v morskej vode

Detailné informácie

Podrobný popis

TESTOVACIE SÚPRAVY NYOS ® REEFER - MERANIE NA LABORATÓRNEJ ÚROVNI ZA ATRAKTÍVNU CENU

Vlastnosti vody blízke prírode sú kľúčom k úspechu každého akvária. Monitorovanie relevantných parametrov v morskej vode je však náročné kvôli mnohým interferujúcim iónom. Na presnú analýzu vody sú preto potrebné testovacie súpravy zohľadňujúce špecifické vlastnosti morskej vody.

TESTOVACIE SÚPRAVY NYOS ® REEFER PONÚKAJÚ ZÁKAZNÍKOVI DVE VÝZNAMNÉ VÝHODY:

Vysoko presné analýzy podmienok morskej vody. Okrem toho ponúkajú vysoko atraktívny pomer ceny a výkonu a robia testovacie súpravy v laboratórnej kvalite dostupnými pre bežného hobby užívateľa.

Ďalšie charakteristiky našich testovacích súprav REEFER:

  • Kalibrované kvapkadlo od nemeckého výrobcu zaisťuje rovnomerné kvapky počas všetkých opakovaných testov
  • Činidlá sú vyrobené v Nemecku v súlade s EN ISO 9001
  • reagencie sa analyzujú podľa štandardov AAS a NIST
  • prísna kontrola šarží a kvality
  • jednoduché použitie s intuitívnymi piktogramovými pokynmi
  • Vyrobené v Nemecku

Testovacie súpravy NYOS ® REEFER umožňujú dosiahnuť presné a hlavne reprodukovateľné (tj pri opakovaných meraniach identické) výsledky merania.

Návod na použitie: 

 

1. Obe odmerky niekoľkokrát vypláchnite akváriovou vodou. Potom pomocou striekačky pridajte 20 ml akváriovej vody do každej nádoby.

2. Pridajte 10 kvapiek činidla PO4-1 v sekundových intervaloch do jednej z odmerných nádob. Pritom držte fľašu presne vertikálne. Potom túto odmerku uzavrite skrutkovacím uzáverom a obsah zľahka zakrúžte.

3. Potom odmerku opäť otvorte a pridajte 1 odmerku PO4-2. Nádobu opäť zatvorte a pretrepávajte asi 15 sekúnd.

4. Po 10 minútach odstráňte veko. Vložte obe odmerky do komparátora. Ak chcete odčítať hodnotu fosfátov, umiestnite komparátor tak, aby farby oboch nádob boli pri pohľade zhora rovnaké. Z farebnej karty odčítajte zodpovedajúcu hodnotu fosfátov v mg/l. Medzi hodnotami je možné aproximovať.

Optimálna hodnota

V morskom akváriu odporúčame zabezpečiť obsah fosfátov nižší ako 0,1 ppm.

Upozornenie: 

PO4-1 obsahuje kyselinu sírovú 35%. Spôsobuje ťažké poleptanie kože a poškodenie očí. Nevdychujte výpary. Noste ochranné rukavice/ochranu očí. PO POŽITÍ: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Odstráňte/vyzlečte všetky kontaminované časti odevu. Opláchnite pokožku vodou/sprchou. PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a nechajte ho oddychovať v polohe, ktorá mu umožní pohodlné dýchanie. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte vo vyplachovaní. Pre ďalšie informácie si vyžiadajte kartu bezpečnostných údajov.

Testovaciu súpravu skladujte v chlade (<25°C/77°F) a suchu. Fľaštičku s kvapkadlom ihneď po použití zatvorte a nedotýkajte sa kvapkadla.

Phosphate_Reefer_Bedienungsanleitung

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: