Nano Tech Anaerobic Block - filtračné médium (2ks)

Kód: 2244
Neohodnotené
Značka: Maxspect
€29,90 €24,92 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
5.10.2023
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Maxspect Nano-Tech Anaerobic-Block pre sladkovodné morské akvária účinne odstraňuje dusičnany (NO3) z akvária .

Táto patentovaná technológia je špeciálne navrhnutá tak, aby stimulovala rast anaeróbnych baktérií .

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Maxspect Nano Tech Anaerobic Block

 

  

 

Maxspect Nano-Tech Anaerobic-Block pre sladkovodné morské akvária účinne odstraňuje dusičnany (NO3) z akvária .

Táto patentovaná technológia je špeciálne navrhnutá tak, aby stimulovala rast anaeróbnych baktérií .

 

Tieto anaeróbne baktérie dokončujú cyklus denitrifikácie kultiváciou anaeróbnych heterotrofných baktérií (vrátane druhov rodu Paracoccus denitrificans), redukujú dusičnany na plynný dusík, čím exportujú živiny z akvária.

 

Denitrifikácia sa čoraz častejšie používa na odstránenie dusíka z odpadových vôd, komunálnych, priemyselných a poľnohospodárskych odpadových vôd, aby sa zabránilo znečisteniu. Teraz sa používajú rôzne typy denitrifikačných reaktorov a metód, ktoré sú účinné pri odstraňovaní dusičnanov z poľnohospodárskych odpadov a dokonca aj z hnoja. Táto technológia bola integrovaná do Maxspect Nano-Tech Anaerobic-Block ako kompaktnej jednotky, ktorá sa zmestí do technickej nádrže.

 

 

Maxspect Nano-Tech Anaerobic-Blocky sú starostlivo vyrábané, aby zabezpečili optimálnu kvalitu a štruktúru pórov pre vytvorenie ideálnych životných podmienok a prostredí pre bakteriálne kolónie, ktoré v nich rastú. Bakteriálne kolónie nerozkladajú samotný anaeróbny blok. Nano-keramické guličky v Anaeróbnych blokoch sú špeciálne ošetrené našou patentovanou technológiou, takže vynikajú pri vytváraní anaeróbnych heterotrofných baktérií, ktoré sa snažia v anoxickom prostredí.

 

Použitie  
 
Polože 2 Nano-Tech Anaeróbne bloky vodorovne do technickej nádrže a umiestnite dentrifikačný katalyzátor medzi oba bloky vo vyhĺbenej oblasti.

Pre optimálnu účinnosť by mal byť Nano-Tech Anaerobic-Blocky čistené alebo vymieňané každých 6 mesiacov . Pri čistení alebo výmene ich však NEMEŇTE  naraz . Vyčistite alebo vymeňte iba polovicu z nich, aby zostali v existujúcom anaeróbnom bloku zostal dostatok bakteriálnych kolónií na rast. 

 

Denitrifikačný katalyzátor by mal byť tiež vymenený každých 6 mesiacov.

 

Pre  sladkovodné morské  akvária  
2 bloky sú vhodné až pre 1000L 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: