Neohodnotené

Nano Tech Anaerobic Block - filtračné médium (2ks)

Maxspect Nano-Tech Anaerobic-Block pre sladkovodné morské akvária účinne odstraňuje dusičnany (NO3) z akvária .

Táto patentovaná technológia je špeciálne navrhnutá tak, aby stimulovala rast anaeróbnych baktérií .

Môžeme doručiť do:
6.7.2022
Možnosti doručenia
Skladom (3 ks)
Kód: 2244
Značka: Maxspect
€29,90 €24,92 bez DPH
Kategória: Médiá pre baktérie

 

Maxspect Nano Tech Anaerobic Block

 

  

 

Maxspect Nano-Tech Anaerobic-Block pre sladkovodné morské akvária účinne odstraňuje dusičnany (NO3) z akvária .

Táto patentovaná technológia je špeciálne navrhnutá tak, aby stimulovala rast anaeróbnych baktérií .

 

Tieto anaeróbne baktérie dokončujú cyklus denitrifikácie kultiváciou anaeróbnych heterotrofných baktérií (vrátane druhov rodu Paracoccus denitrificans), redukujú dusičnany na plynný dusík, čím exportujú živiny z akvária.

 

Denitrifikácia sa čoraz častejšie používa na odstránenie dusíka z odpadových vôd, komunálnych, priemyselných a poľnohospodárskych odpadových vôd, aby sa zabránilo znečisteniu. Teraz sa používajú rôzne typy denitrifikačných reaktorov a metód, ktoré sú účinné pri odstraňovaní dusičnanov z poľnohospodárskych odpadov a dokonca aj z hnoja. Táto technológia bola integrovaná do Maxspect Nano-Tech Anaerobic-Block ako kompaktnej jednotky, ktorá sa zmestí do technickej nádrže.

 

 

Maxspect Nano-Tech Anaerobic-Blocky sú starostlivo vyrábané, aby zabezpečili optimálnu kvalitu a štruktúru pórov pre vytvorenie ideálnych životných podmienok a prostredí pre bakteriálne kolónie, ktoré v nich rastú. Bakteriálne kolónie nerozkladajú samotný anaeróbny blok. Nano-keramické guličky v Anaeróbnych blokoch sú špeciálne ošetrené našou patentovanou technológiou, takže vynikajú pri vytváraní anaeróbnych heterotrofných baktérií, ktoré sa snažia v anoxickom prostredí.

 

Použitie  
 
Polože 2 Nano-Tech Anaeróbne bloky vodorovne do technickej nádrže a umiestnite dentrifikačný katalyzátor medzi oba bloky vo vyhĺbenej oblasti.

Pre optimálnu účinnosť by mal byť Nano-Tech Anaerobic-Blocky čistené alebo vymieňané každých 6 mesiacov . Pri čistení alebo výmene ich však NEMEŇTE  naraz . Vyčistite alebo vymeňte iba polovicu z nich, aby zostali v existujúcom anaeróbnom bloku zostal dostatok bakteriálnych kolónií na rast. 

 

Denitrifikačný katalyzátor by mal byť tiež vymenený každých 6 mesiacov.

 

Pre  sladkovodné morské  akvária  
2 bloky sú vhodné až pre 1000L 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie