MetaSorb UHC - adsorbcia ťažkých kovov (na objem do 950 L)

Kód: 6456
Neohodnotené
€48,90 €40,75 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Prebytok ťažkých kovov vo vode je toxický pre vodné živočíchy. Tieto kovy môžu pochádzať z vodného zdroja, z krmív, z umelých soľných zmesí, z rôznych prípravkov, korodujúcich materiálov, z magnetov, čerpadiel, atď.

MetaSorb UHC je vyrobený z polymérov s vysokou kapacitou, ktorý bol vyvinutý pre agentúru US Environmental Protection Agency's Superfund Program a je patentovaný. Metasorb je nerozpustný vo vode a je netoxický. Polyméry rýchlo spájajú a permanentne zo sladkovodnej alebo morskej vody odstraňujú kovy, a tak napomáhajú obnove kvality vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dve malé rybky

MetaSorb UHC

Nadbytok ťažkých kovov vo vode je toxický pre vodné organizmy!

Tieto kovy môžu pochádzať z vodného zdroja, z potravín, z umelých zmesí morskej vody, terapeutických procedúr, korodujúcich kovových zariadení, magnetov, čerpadiel atď. Záhadné ochorenia u rýb, koralov a iných bezstavovcov sa môžu vyskytnúť, keď ťažké kovy dosiahnu toxický prah. MetaSorb UHC je vyrobený z patentovaných vysokokapacitných polymérov vyvinutých pre program Superfund Program Agentúry pre ochranu životného prostredia USA. Nerozpustné vo vode a netoxické, polyméry rýchlo viažu a trvalo odstraňujú kovy zo sladkej a slanej vody, čím umožňujú obnoviť kvalitu vody.

MetaSorb UHC je jemný prášok, ktorý je zabalený v malom látkovom vrecúšku na médiá, ktoré sa dá ľahko nájsť v akejkoľvek oblasti, kde vysoký objem vody uľahčí kontakt s polymérom.

Vrecko jednoducho umiestnite do ľubovoľného kanistrového filtra, napájacieho filtra na zavesenie na zadnej strane alebo do prietokových sekcií akejkoľvek vane alebo filtračnej komory. Po niekoľkých dňoch možno MetaSorb UHC vybrať, vysušiť a uložiť na neskoršie použitie alebo zlikvidovať. MetaSorb UHC je možné použiť niekoľkokrát.

Vrecko s veľkosťou pre akváriá 1 - 250 galónov odstráni až 80 ppm kovov z 250 galónov. Vrecko s veľkosťou pre 500 - 800 galónové akváriá odstráni až 120 ppm kovov z 500 galónov. Používa sa na predúpravu novej vody alebo novo namiešanej umelej morskej vody, na odstraňovanie medikácií a na odstraňovanie kovov vylúhovaných z koróznych zariadení.

Viac informácií nájdete na webovej stránke MetaSorb: www.metasorb.org

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: