ZeoSpur 2 250ml

Kód: 181
Neohodnotené
€36 €30 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

ZEOspur 2 je navrhnutý tak, aby redukoval množstvo zooxantel v tkanive koralov acropora, anacropora a montipora s cieľom dosiahnuť brilantné sfarbenie. Redukcia zooxanthel vo vonkajších vrstvách prináša farby hlbšie do koralov. ZEOspur 2 bude mať najrýchlejší a najdramatickejší vplyv na sfarbenie a celý váš systém. Optimalizácia dávky pre vašu nádrž je rozhodujúca pre udržanie celkového zdravia systému.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odporúčaná dávkovacia schéma je každých 14 až 21 dní. Je dôležité aplikovať celú dávku naraz, inak budú zmeny zanedbateľné. Keď začínate, KZ odporúča začať na polovici odporúčanej dávky a postupne zvyšovať dávkované množstvo o 10 %, aby ste našli ideálnu dávku pre váš tank. Uvedomte si prosím, že je možné znížiť produkciu zooxantel natoľko, že koraly nedostanú dostatok energie prostredníctvom fotosyntézy. Aj keď je možné, že koraly takto prežijú značnú dobu, treba sa vyhnúť predávkovaniu.  

 

  • Maximálna dávka je 1 ml na 100L, každých 7-10 dní - čistý objem vody.
  • Neprekračujte odporúčané množstvo - predávkovanie spôsobí bielenie
  • Nepoužívajte na čerstvo aklimatizované koraly
  • Nepoužívajte v nových systémoch
  • Používajte iba so zdravými koralmi

 

Ak chcete nájsť správne riešenia Korallen-Zucht pre vašu nádrž alebo sa jednoducho dozvedieť viac o systéme ZEOvit, pozrite si  príručku BRStv Buyer's Guide To Korallen Zucht alebo si stiahnite sprievodcu produktom Korallen-Zucht nižšie.

SprievodcaSprievodca systémom ZEOvit

SprievodcaSprievodca produktom KZ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: