Korallen zucht Coral Snow 250ml

Kód: 57
Neohodnotené
€28,50 €23,75 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Koralový sneh  je vhodný  pre SPS a LPS, mäkké koraly a zévy. Tento prípravok zároveň pomáha riešiť ďalšie problémy v morskom akváriu.

 

Koralový sneh je tekutý biologický pomocník  pre ďalšie prípravky, akými sú B-Balance alebo koncentrát Jodidu draselného. Je kompatibilný so všetkými prvkami, tiež s aminokyselinami a prípravkom Vitalizer. Koralový sneh obsahuje  okrem iného prírodný mix vápnika a uhličitanu horečnatého . Vďaka veľkosti 2.5µ je koralový sneh dobre absrobovaný SPS koralmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Coral Snow - koralový sneh

 

Koralový sneh  je vhodný  pre SPS a LPS, mäkké koraly a zévy. Tento prípravok zároveň pomáha riešiť ďalšie problémy v morskom akváriu.

 

Koralový sneh je tekutý biologický pomocník  pre ďalšie prípravky, akými sú B-Balance alebo koncentrát Jodidu draselného. Je kompatibilný so všetkými prvkami,tiež s aminokyselinami a prípravkom Vitalizer. Koralový sneh obsahuje  okrem iného prírodný mix vápnika a uhličitanu horečnatého . Vďaka veľkosti 2.5µ je koralový sneh dobre absrobovaný SPS koralmi.

 

Koralový sneh môžeme dávkovať denne spoločne s ďalšími prvkami. Dávku koralového snehu je možné pridať do spoločnej nádoby s iným/i prvkami. Potom treba zmes vždy premiešať a po cca 5 min. pomaly pridávať do vodného prúdu.

 

Dávkovanie:

  • je možné dávkovať 1 až max. 4 ml koralového snehu na 100 litrov / deň

 

Koralový sneh neutralizuje nežiaduce kyseliny a je vhodným riešením proti riasam a siniciam.
Zakalenie vody je po aplikácii prípravku prirodzené a je neškodné pre ryby aj pre chúlostivé koraly.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: