Kick-ich, prípravok proti krupičke/kožovci (1920ml)

Kód: 4635
Tip
Neohodnotené
Značka: RubbyReef
€42,90 €35,75 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

KICK-ICH™ je prípravok na úpravu vody bez obsahu medi a slúži na prerušenie infekčnej fázy životného cyklu kožovca (tzv. "choroby bielych bodiek") v morských a sladkovodných akváriách.   Vedecky vyvinuté zloženie je bezpečné pre všetky typy akvárií.

Detailné informácie

Podrobný popis

KICK-ICH™

 

Čo je KICK-ICH™?

 

KICK-ICH™ je prípravok na úpravu vody bez obsahu medi a slúži na prerušenie infekčnej fázy životného cyklu kožovca (tzv. "choroby bielych bodiek") v morských a sladkovodných akváriách. Vedecky vyvinuté zloženie je bezpečné pre všetky sladkovodné a morské akvária.

Tento prípravok je na trhu už štrnásť rokov. Po troch rokoch vývoja a rozsiahleho testovania je jednoznačne dokázané, že je bezpečný pre všetky ryby, koraly, bezstavovce a rastliny.

 

KICK-ICH™, či už použitý samostatne alebo v kombinácii s RALLY™, nemá žiadny vplyv na biologickú filtráciu. KICK-ICH™ je najbezpečnejší a najúčinnejší aktuálne dostupný prípravok na liečbu Ich. KICK-ICH™ má dlhú trvanlivosť pri izbovej teplote a je dodávaný na jednoduché použitie, v dávkovacích fľašiach.

 

 

Je KICK-ICH™ bezpečný pre útesy?

Áno. KICK-ICH™ je bezpečný pre všetky ryby, koraly a makro riasy, rovnako ako pre fakultatívne anaeróbne a nitrifikačné baktérie nevyhnutné pre biologickú filtráciu.

 

 

Čím sa KICK-ICH™ líši od iných ich prípravkov „bezpečných pre útes“? Čo je vo vnútri?

Bezpečnosť prípravku KICK-ICH™ bola preukázaná v mnohých amatérskych aj komerčných aplikáciách. KICK-ICH™ obsahuje presnú zmes činidiel, certifikovanej farmaceutickej čistoty, ktorých špecifické účinky boli identifikované a potvrdené vo výskumných a klinických laboratóriách po celom svete. Bolo preto možné rozvíjať KICK-ICH™ na ošetrenie vody zamerané konkrétne na voľne plávajúce štádium prvoka, ale bez nežiaducich vedľajších účinkov a iných aktivít. Žiadny iný výrobca nebol schopný pripraviť činidlo 5-nitroimidazol v neutrálnom vodnom roztoku, ani v inom vodnom roztoku, ktorý by zaručoval stabilitu pri rozpustených nitroimidazoloch.

 

Čo nie je vo vnútri?

Bez medi! Ani KICK-ICH™ neobsahuje záhadné "prírodné ingrediencie" alebo iné bližšie neurčené "výťažky", ktorých účinok je z veľkej časti založený na folklóre. Napokon, KICK-ICH™ neobsahuje žiadne hyper-dráždidlá (napr. Tabasco omáčku a podobné prípravky s výťažkom feferónok), ktoré spôsobujú rozrušovanie, odlupovanie epidermálnych vrstiev a podieľajú sa na extrémnej záťaži počas trvania liečby (Predstavte si, že nie je k dispozícii žiadny tieň a máte spáleniny druhého stupňa!). Podobne, KICK-ICH ™ nepredstiera jednorazovú liečbu pre vyliečenie ich: dáva možnosť zamerať sa na škvrny rýb, alebo na kontrolu progresívnej infekcie a opätovné infekcie rýb, stratégia KICK-ICH ™ je založená na zničení voľne plávajúceho infekčného štádia v časovom rámci 12 - 15 dní, kedy dochádza k vyvrcholeniu a poklesu uvoľňovania voľne plávajúcich "

 

 

Je možné KICK-ICH™ použiť v kombinácii s ďalšími prípravkami RUBY-REEF™?

KICK-ICH™ je možné použiť s RALLY™. V skutočnosti sa súčasné použitie KICK-ICH™ a RALLY™ často odporúča a je bezpečné pre všetky akvária.

 

Je možné KICK-ICH™ použiť v kombinácii s ďalšími prípravkami alebo antibiotikami?

KICK-ICH™ je možné použiť spolu s fosfátovými a amoniakovými absorbentmi, ale nie s aktívnym uhlím alebo podobnými prípravkami . Použitie KICK-ICH™ spolu s antibiotikami alebo inými liekmi sa neodporúča.

 

 

Aká je trvanlivosť KICK-ICH™ a ako by sa mal skladovať?

KICK-ICH™ je stabilný po dobu najmenej jedného roka v prípade skladovania pri izbovej teplote a mimo dosahu priameho svetla.

Nezmrazujte, ani neskladujte v chlade. Pred alebo počas použitia fľašu nepretrepávajte a ihneď po použití uzavrite vrškom.

 

Prečo má prípravok KICK-ICH™ určený na ošetrenie vody proti kožovcu takú cenu?

Látky v KICK-ICH™ sú drahé na výrobu v komerčnom meradle, a to aj pre aplikácie vyžadujúce iba technickú alebo dokonca priemyselnú úroveň čistoty; pre porovnanie KICK-ICH™ obsahuje najvyššiu dostupnú farmaceutickú kvalitu. Unikátne 1-litrové a 2-litrové fľaše s kalibrovaným dávkovaním sú drahé na obstaranie a potlač, zatiaľ čo organizovanie a plnenie vyžadujú jedinečný, prispôsobený postup, aby boli splnené požiadavky dlhodobej stability. Napokon, KICK-ICH™ musí splniť prísne kontrolné skúšky chemickej kvality v každej fáze výroby a balenia.

 

 

NÁVOD NA POUŽITIE

Ako Kick-Ich používať?

 

1) Vypnite SKIMMER, UV sterilizátory a odstráňte karbónovú filtráciu a adsorbčné médiá, ktoré by odstránili Kick-Ich z vody.

2) Dávkujte v dňoch 1, 4, 7, 10 a 13 pri bežnej infekcii. Pri vážnych infekciách dávkujte v dňoch 1, 3, 5, 7, 10 a 13.

3) Dávkujte 60ml prípravku Kick-Ich na 100 L celkového objemu vody vrátane filtračného systému.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: