JumpGuard PRO - krycí sieť pre akvária (180 x 90 cm)

Kód: 8976
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: D-D
€74,90 €62,42 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Krycie  siete  JumpGuard sú veľmi ľahké, tenké a nie sú na akváriách skoro vidieť. Zároveň sa veľmi ľahko upravujú na konkrétny tvar akvária. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby zabránili strate a úhynu rýb v prípade, že sa im podarí vyskočiť a zároveň aby ​​sme dosiahli maximálny prechod svetla v akváriu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kryt na akvárium JumpGuard DIY

Nie je nič horšie, ako prísť ráno dole a nájsť svoju obľúbenú rybu ležiacu mŕtvu a chrumkavú na koberci.

 

Mnoho rýb, najmä pyskatec, má tendenciu vyskočiť z akvária, keď sa zľakne alebo ho prenasleduje iná ryba, a preto by riešenie, ako zabrániť strate takýchto rýb, malo byť vysoko na zozname priorít každého chovateľa rýb.

 

Kryty DD Jumpguard sú veľmi ľahké, elegantné, s nízkym vizuálnym dopadom a ľahko zostaviteľné kryty obrazovky vhodné pre väčšinu typov akvárií, špeciálne navrhnuté tak, aby zabránili strate rýb v dôsledku skákania pri zachovaní vysokého prieniku svetla.

 

 

Dostupné veľkosti
Dostupné v nasledujúcich verziách a sú navrhnuté tak, aby sa dali strihať na mieru:

 • TC7575 - nominálna veľkosť 75 cm x 75 cm
 • TC12075 - nominálna veľkosť 120 cm x 75 cm
 • TC18075 - nominálna veľkosť 180 cm x 90 cm


Poznámky:

1) Rám maximálnej veľkosti, ktorý je možné vyrobiť z každej súpravy, bude o 3,6 cm dlhší, ako je uvedené v každom smere.
2) Nádrž by sa mala merať od vnútornej strany skla k vnútornej strane skla.

 

Zahrnuté v súprave
Jumpguard Aquarium Cover je súprava dielov, ktorá umožňuje akvaristovi vytvoriť si vlastný rám pre svoje špecifické akvárium. Pevné rohy a extrudovaná hliníková časť vytvárajú veľmi pevný rám, ktorý úhľadne sedí vo vnútri skla akvária a spočíva na hornom okraji. 


Obsah súpravy:

 • 4 x hliníkový rám
 • 4 x plastové rohy
 • 2 x plastové rukoväte
 • 1 x Dĺžka gumenej drážky
 • 1 x list priehľadnej sieťoviny
 • 1 x Spline valčekový nástroj
 • 1 x Návod na použitie
 • 1 x sada výstužných tyčí (momentálne iba model TC18075)

 

 

Vlastnosti NOVÉHO krytu nádrže Jumpguard

NOVÝ DIZAJN PROFILU
Špeciálny extrudovaný hliníkový profil je teraz tvarovaný s okrajom, ktorý sedí priamo na hrane skla, čím odpadá potreba akýchkoľvek ďalších príchytiek alebo držiakov. Sekcia je extrudovaná a potom práškovo lakovaná v odolnom čiernom prevedení s nízkym leskom pre väčšiu odolnosť proti poškriabaniu a väčšiu estetiku.

 


VYLEPŠENÉ ROHOVÉ LIŠTY
Spodná časť rohov je špeciálne navrhnutá tak, aby neprekážala silikónovým lemom v rohoch vášho tanku, vďaka čomu tesne prilieha k sklu bez medzier. Taktiež uľahčuje a úhľadnejšie odrezáva roh, ak chcete vyviesť káble zo zadnej časti nádrže pre čerpadlá a ohrievače.

 

MAXIMÁLNA PRENIKANIE SVETLA
Pre tých, ktorí sa zaujímajú o stratu prieniku svetla do vašich útesových nádrží, sme testovali úrovne osvetlenia pomocou merača Apogee MQ-200 a dosiahli sme tieto výsledky:
PAR bez krytu okolo 390 - 400 • PAR s krytom okolo 380 - 390 • Približne 2,5% zníženie svetla bez akéhokoľvek tieňovania.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: