ELEMENTALS N

Kód: 8856
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Faunamarin
€29,90 €24,92 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2024
Možnosti doručenia

ELEMENTALS N je vysoko koncentrovaný dusíkatý zmesový roztok používaný na kompenzáciu nedostatku dusíka v útesových akváriách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Séria Elementals je navrhnutá na použitie s bežnými analýzami ICP. Analýzy Fauna Marin ICP vám pomôžu udržať vaše akvárium dokonale zásobené.

Okrem nameraných hodnôt vám analýzy Fauna Marin ICP poskytnú všetky potrebné odporúčania pre dávkovanie. Okrem solí makroprvkov vápnika , horčíka a uhličitanovej tvrdosti ponúkame aj množstvo prvkov, ktorých funkcia je v morských akváriách nevyhnutná .

Na rozdiel od stopových prvkov, ako je železo, zinok alebo vanád , makroprvky sú v morskej vode prítomné v koncentráciách vyšších ako 1 mg/l. Patria sem napríklad bróm, bór, draslík alebo stroncium.

Funkcia týchto prvkov môže byť veľmi odlišná. V databáze znalostí na stránke Fauna Marin nájdete prehľad príslušnej funkcie jednotlivých prvkov. Makroelementy môžu byť obsiahnuté v mnohých rôznych látkach, a preto sa môžu dostať aj do vody v akváriu. Napriek ich nevyhnutnej koncentrácii vo vode však ich nedostatok môže spôsobiť nemalé problémy. Dostatočný prísun všetkých dôležitých prvkov je preto pre zdravé útesové akvárium nevyhnutný.

Naše jednoprvkové riešenia pozostávajú z najčistejších surovín, ktoré sa vyrábajú s vhodnými organickými alebo anorganickými zlúčeninami v závislosti od funkcie prvkov. Na výrobu a kontrolu kvality využívame našu koralovú farmu a samozrejme vlastné ICP laboratórium.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: