Dr.Tim´s ONE & ONLY nitrifikačné baktérie, 250 ml

Kód: 4467
Tip
Neohodnotené
€16,90 €14,08 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Skladá sa zo 100% z nitrifikačných baktérií pre morské akvária.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Skladá sa zo 100% z nitrifikačných baktérií pre morské akvária.

Len živé nitrifikačné baktérie zabraňujú problémom pri zriaďovaní nového akvária tým, že okamžite pracujú na vytvorení bio-filtrácie v novozaložených nádržiach. Použite ONE & ONLY na kontrolu hladín amoniaku a dusitanov. ONE & ONLY nitrifikačné baktérie tiež neobsahujú síru ani iné dráždivé aromatické látky.
Pred použitím dobre pretrepať!
Minimálna dávka 25 ml na 100 litrov akváriovej vody.
Najlepšie použiť celý obsah naraz.
Nemôže dôjsť k predávkovaniu. Uchovávajte na chladnom mieste.

  • Používa sa na kontrolu amoniaku a dusitanov pri spustení novej nádrže, po veľkej výmene vody alebo pri liečbe chorôb.
  • Okamžite vytvorí biologický filter. 
  • Tieto nitrifikačné baktérie sú výsledkom najnovších vedeckých výskumov a sú používané verejnými akváriou a profesionálmi po celom svete na kontrolu amoniaku a dusitanov.
 

Produkty Dr. Tima

Produktový rad Dr.Tim´s je podobne ako ampulkový program Dr.Tim´s cielený na riešenie či predchádzanie rôznych problémov pri reefkeepingu a dá sa z neho zostaviť aj jednoduchý, výkonný, nízkonákladový a dlhodobý program údržby pre veľké akvária.

  • Clear-Up  je prípravok pre žiarivo krištáľovú vodu. Prospešné baktérie vytvárajú vo vode tzv. floky zhlukovaním malých čiastočiek. Tieto vločkové "floky" sa potom ľahko odstránia filtráciou.
  • One & Only obsahuje zo 100% nitrifikačné baktérie, ktoré zabraňujú problémom pri zriaďovaní nového akvária tým, že okamžite pracujú na vytvorení bio-filtrácie v novozaložených nádržiach, po veľkých výmenách vody alebo pri liečbe chorôb.
  • Eco-balance probiotic sú prírodné a probiotické baktérie, ktoré pomáhajú znižovať počet nežiaducich baktérií v akváriu. Nedovolí tak nepriateľským baktériám či riasam dominovať a negatívne ovplyvňovať kvalitu vody.
  • Re-fresh obsahuje kombináciu prospešných baktérií, ktoré spoločne udržujú čistú vodu, čistia povrchy akvária a odstraňujú nepríjemné pachy. Je vhodné ho pridať kedykoľvek, keď sa začnú objavovať riasy alebo cyanobaktérie.
  • Waste-away – v prípravku obsiahnuté prospešné baktérie budú prirodzene rozpúšťať kal a nečistoty v nádrži a zabraňovať ich ďalšiemu nahromadeniu.
  • First defense použite najlepšie pri strese a oslabenej imunite živočíchov, zriaďovaní nového akvária, každej výmene vody, pri pridávaní nových živočíchov a pri každom prvom prejave ochorenia. Výborný prípravok aj pre účinné kúpele ešte pred vpustením novo importovaných rýb do akvária alebo pri dovezení novo zakúpených rybičiek z obchodu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: