DKI marine 1,3 ß-glucan, 50g

Kód: 9573
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Easy Reefs
€14,90 €12,42 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Easy Reefs kŕmenie morských rýb granule 0,8 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

DKI 1,3 ß-glucan : Spoločnosť Easy Reefs ponúka množstvo štyroch krmív pre cielenú optimalizáciu výživového programu pre morských akvaristov. Krmivá sú určené na zlepšenie zdravia morských rýb – cielene zlepšujú imunitný systém, odolnosť proti patogénom a vírusom, znižujú oxidačný stres, regenerujú bunky a zvýrazňujú farby. Modrofialové balenie majú Easy Reefs DKI pelety s beta-glukánom. Sú ideálne pre morské akváriové ryby v najstresovejších obdobiach ich života - tj napr. pri oslabení prepravou, zmene prostredia akvária, strese z novej osádky akvária, zmene parametrov vody alebo pri oslabení chorôb.

 

Je známe, že beta-glukán je významný stimulátor imunity, ktorý môže vašim morským rybkám pomôcť s rýchlym zotavením a zlepšením kondície.

 

Beta-glukán je látka, ktorú mnohí odborníci považujú za vôbec najúčinnejšiu v posilňovaní imunitného systému. Pre Vaše morské ryby chované v koralových aj only fish akváriách ß-glukány predstavujú silný, cenný a dobre zdokumentovaný imunostimulátor na zlepšenie stavu imunity a zvýšenie odolnosti voči chorobám. Diatóm Phaeodactylum tricornutum sa vyznačuje vysokým obsahom bioaktívnych molekúl, ako je omega-3 mastná kyselina EPA, karotenoidný pigment fukoxantín a chrysolaminarin, vo vode rozpustný polysacharid tvorený monoméry glukózy spojenými ß-(1,-3) .

 

Phaeodactylum tricornutum je jednobunková morská riasa diatom – rozsivka. Je to jediný druh rodu Phaeodactylum a tento druh umožňuje kontinuálnu kultiváciu bez nutnosti pohlavného rozmnožovania.

 

Rybia potrava obohatená o P. tricornutum významne podporuje imunostimulačné účinky, má protizápalové účinky a moduluje črevný mikróbiom, znižuje počet baktérií rodu Vibrio.

 

 • Štyri krmivá pre cielenú optimalizáciu výživového programu
 • Easy Reefs DKI 1,3 ß-glucan – kompletné granulové krmivo pre akváriové morské ryby
 • Zdroj Beta-glukanu: mikrořasa Phaeodactylum tricornutum
 • Pri oslabení rýb prepravou, zmenenom prostredí akvária, zmene parametrov vody alebo choroby
 • Vysokým obsah bioaktivních molekul, jako je omega-3 mastná kyselina EPA aj.
 • Podporuje imunostimulačné účinky, má protizápalové účinky a znižuje počet baktérií rodu Vibrio.
 • Použitie krmiva pri hrozbe ťažkostí, ale predovšetkým preventívne ako súčasť každodenného kŕmnej dávky.

 

Zhrnutie radu pre optimalizáciu výživy:

 • Modrofialové balenie je obohatené o 1,3 ß-glukán z Phaeodactylum tricornutum, ktorý posilňuje imunitný systém rýb.
 • Oranžové balenie je obohatené o ß-karotén z Dunaliella salina a Haematococcus pluvialis na zvýraznenie vyfarbenia rýb.
 • Zelené balenie je obohatené o superoxidovú dismutázu z Tetraselmis chuii, ktorá znižuje oxidačný stres, ku ktorému prirodzene dochádza pri každodennom metabolizme.
 • Žlté balenie je obohatené o oleuropeín PHENOL z výťažkov z olivových listov, ktorý bojuje proti plesniam morských rýb.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: