DipX - účinný dip na koraly a skaly 500 ml

Kód: 7262
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Redsea
€23,90 €19,92 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

DipX®
Bezpečné pridanie nových koralov...
DipX je vysoko účinný dip pre bezpečné pridanie nových koralov a živých kameňov do akvária.

 

Jednoduchý 15-minútový kúpeľ v DipX pred umiestnením nových koralov do akvária odstráni nechcených „pasažierov“, čím zachová bezpečnosť vášho útesu.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

DipX®

 

Bezpečné pridanie nových koralov...
DipX je vysoko účinný dip pre bezpečné pridanie nových koralov a živých kameňov do akvária.

 

Jednoduchý 15-minútový kúpeľ v DipX pred umiestnením nových koralov do akvária odstráni nechcených „pasažiérov“, čím zachová bezpečnosť vášho útesu.

 

 

 

 

                                        

 

 

Nové koraly kupujeme často s nechcenými „pasažiérmi“ skrytých hlboko v štrbinách koralov.  Títo rôzni drobní paraziti sú obvykle voľným okom neviditeľní a akonáhle sa dostanú do akvária, môžu migrovať k iným koralom a tieto poškodiť a narušiť zdravý ekosystém útesu.

 

V priebehu rokov  morskí akvaristi používali bežne dostupné riešenia na očistu koralov akými bola napr. sladká voda, jód a dokonca aj dezinfekčné prostriedky pre domácnosť, ktoré odpudzovali niektorých nežiaducich „pasažiérov“, ale nie všetky. V posledných niekoľkých rokoch sme kultivovali nádrže s napadnutými koralmi a porovnávali širokú škálu komerčne dostupných dipov a ďalších repelentných prísad a skúmali ako ich účinnosť, tak ich celkovú bezpečnosť pre koraly. 

 

Výsledkom je DipX – jedinečná zmes éterických olejov bez anorganických dezinfekčných prostriedkov . Naše testy ukázali, že DipX je úplne bezpečný pre všetky druhy koralov a účinnejšie ako akékoľvek iné riešenie, ktoré sme testovali.


 

  

 

 

U korálov, ktorí boli vykúpaní v prípravku  DipX dochádzalo k odpudzovaniu nechcených "pasažiérov" , aj keď boli predtým namáčaní v iných roztokoch. Na druhú stranu u koralov, ktorí boli po kúpeli v DipX ponorené do iných roztokov, nedošlo k nálezu ďalších nežiaducich živočíchov.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: