Bio Clean 30 ampuliek

Kód: 7187
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Prodibio
€39,90 €33,25 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Multifunkčný čistič a aditívum 

30x ampulka

Detailné informácie

Podrobný popis

  • 2 produkty v jednom balení
  • dusičnany a fosforečnany sú znížené
  • zabraňuje šíreniu vláknitých rias
  • obsahuje kmene baktérií a potravu pre baktérie
  • obsahuje všetky mikroelementy potrebné pre život v akváriu 

Bioclean Salt je prírodný čistič akvárií, ktorý kombinuje Biodigest a Bioptim.

Biodigest sa skladá z prírodných nitrifikačných, dusičnanov redukujúcich a fakultatívnych bakteriálnych kmeňov vybraných pre ich schopnosť premieňať amoniak na dusitany, dusitany na dusičnany a dusičnany na dusík.

Tieto baktérie (50 miliárd v každej 1ml ampulke) spolupracujú s každým kmeňom, ktorý dokončuje prácu, ktorú začali ostatné. Niektoré sú schopné biosyntézy enzýmov redukujúcich dusičnany v aeróbnych podmienkach. To umožňuje efektívne čistenie vody, zníženie dusičnanov a fosfátov a zabraňuje šíreniu vláknitých rias.

Súťažením o potravu a probiotickým účinkom zároveň zabraňujú množeniu patogénnych organizmov a znižujú riziko nevysvetliteľných chorôb.

Bioptim obsahuje všetky mikroelementy potrebné pre život v akváriu (vybrané aminokyseliny, enzýmy, prírodné vitamíny a prírodný rastlinný povrchovo aktívny prostriedok umožňujúci lepšiu absorpciu membrán bunkami).

Poskytuje tiež stopové prvky: síru pre bielkoviny, železo pre rastliny a rybiu krv, kobalt pre vitamíny B a bór pre mnohé produkty metabolizované pri budovaní buniek, vápnik, horčík, mangán, zinok, molybdén a draslík.

Bioptim tiež uľahčuje elimináciu dusičnanov a fosfátov, ktoré sú včasným varovným signálom problémov s riasami, a uhľohydrátov, a tým pomáha regulovať pachy rozkladu a optimalizovať kvalitu vody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: