AqutoAqua Smart ATO Nano HOB - automatické dopĺňanie odparu

Kód: 8997
Novinka
Neohodnotené
€99 €82,50 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Inteligentné automatické dopĺňanie s pumpičkou. Má dvojitý optický snímač a množstvo ochrán, ktoré reagujú v prípade chýb. Smart ATO Nano nikdy nepretečie nádrž, ani keď sa zašpiní oko, vďaka systému QST. Smart ATO DUO je úplne bezpečné zariadenie, takže môžete pokojne spať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na čo všetko sa dá Smart ATO Nano použiť?
- dopĺňanie vody z rezervnej nádrže do hlavnej alebo žumpy
- automatické plnenie nádrží

Nebojte sa, že sa náplň opäť zasekne a nádrž vám pretečie. Odteraz sa o to postará tento šikovný gadget. Jednoducho namontujte optický senzor na akékoľvek akvárium/žumpu/nádrž/vedro/džbán a voda ho naplní až do výšky očí. Na inštaláciu nie sú potrebné žiadne nástroje. Okrem toho neexistuje žiadny nespoľahlivý plavákový ventil (WC), ktorý by mohol zlyhať.

Optický snímač a spôsob inštalácie:
Toto je oveľa lepšie riešenie ako obyčajný plavák! Ale to nie je všetko. Senzor zo sady AutoAqua má dvojité „oko“, vďaka čomu má dvojitú kontrolu nad situáciou. Snímač sa inštaluje rýchlo a jednoducho pomocou silného magnetu. Preto môžete oko nainštalovať kdekoľvek. Maximálna hrúbka skla 12,7mm

Ochrana proti automatickému (gravitačnému) pretečeniu vody:
Doteraz ste museli hadicu na odtok vody skracovať tak, aby bola nad úrovňou doplňovanej vody. prečo? Pretože potom voda steká dole sama – samospádom.
Smart ATO Nano tento problém odstraňuje vďaka obvodovej špičke. Nedovoľuje vode kvapkať/pretekať samospádom. Vodu prepustí len pri čerpaní čerpadlom zo súpravy. 

Tento koniec má však určité obmedzenia. Dokáže „odolať“ maximálnemu tlaku 60 cm vody v hadici. To znamená, že nemôže byť umiestnený nižšie ako 60 cm od okraja skla. Nebojte sa... nikto nemá SUMP také vysoké. V akváriu máme vodu aj tesne pri okraji skla, nie o 60 cm nižšie. Tiež hrot bude perfektným riešením pre 99,9999 % prípadov.

Predfilter:
Ide o vzácny prvok v náplniach. Použitie je samozrejmé - chráni čerpadlo a celý systém pred nečistotami. 

Pohodlná konštrukcia výplne:
Pohodlná, pretože je kaskádovitá - to je veľké pohodlie. Menej káblov, menej montáže, rýchla montáž, jednoduchá demontáž atď. „Srdce a mozog“ zariadenia sú umiestnené v kryte zavesenom na okraji skla ako typický kaskádový filter.
Prebytočný kábel medzi okom a počítačom môžete navyše skryť do kaskádového krytu. čím menej káblov, tým estetickejšie.

Bezpečnostný program QST (Quick Security Technology):
Inteligentné dopĺňanie vám nedovolí preplniť nádrž ani v prípade zlyhania systému. prečo? Ak prvé plnenie nádrže trvalo 10 sekúnd, žiadne ďalšie plnenie nesmie presiahnuť 60 sekúnd. To znamená, že umožňuje maximálne 6-krát viac ako prvýkrát. Vylúčime tak možnosť pretečenia akvária v prípade poruchy čidla alebo znečistenia, vylúčime chybu počítača a chráni čerpadlo pred chodom nasucho, ak je rezerva prázdna.

Ďalšie bezpečnostné prvky:Pomocou farebných LED svetelných signálov vás počítač upozorní na možné problémy. Napr.: nesprávne pripojená pumpa, nesprávne a protichodné údaje z oka - možná kontaminácia oka, žiadne plnenie po dobu 72 hodín a iné prípady závislé a nezávislé od Smart ATO Nano.

Čo je zahrnuté?
- "očný" senzor 
- pumpa zavesená na okraji pohára
- napájací zdroj - 
originálne balenie
- 200cm hadica
- predfilter
- "antigravitačný" hrot výstupu vody

Technické údaje:
- účinnosť: 30l/h
- sací stĺpec: 200cm
- max. hrúbka skla pre senzor: 12,7 mm
- maximálna hrúbka skla v hornej časti: 10 mm
- maximálny vodný stĺpec v hornej časti: 60 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: