AI Hydra 64 HD - akvarijné osvetlenie 64-LED, biela (~135W)

Kód: 24948529
Neohodnotené
€819 €682,50 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
13.12.2023
Možnosti doručenia

Osvetlenie Hydra 64HD bolo prepracované tak, aby bolo ešte efektívnejšie pre užívateľa morských akvárií as ešte lepšou estetikou. Modely LED osvetlenia Hydra sú už po niekoľkých rokoch veľmi rožšírenými v komunite morských akvaristov  a nové modely Hydra 64HD majú rovnako skvelé vlastnosti a výhody  s použitím účinnejšieho hardvéru, ktorý poskytuje ešte lepšie osvetlenie a pokrytie naprieč akváriom.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Úplne nový Hydra® 64HD

Viac LED diód. Viac energie. Viac farieb. Viac rafinované.

 

 

 

Vďaka viac ako 20 % viac LED diódam sú svetlá našej vlajkovej lode práve jasnejšie . Živosť je vylepšená hlbšou modrou a jasnejšou bielou . Vaše koraly budú praskať ako nikdy predtým.

S viac ako desaťročnými skúsenosťami s dizajnom sa dôsledne venovalo každému detailu. Sme si istí, že výsledok si zamilujete rovnako ako my.

 

Hydra 64HD bola prepracovaná, vďaka čomu sú útesové svetlá efektívnejšie s lepšou estetikou. Svetlá Hydra sú základom v komunite útesov už roky a nové svetlá Hydra 64HD majú rovnaké skvelé vlastnosti a výhody, pričom využívajú efektívnejší hardvér, ktorý v konečnom dôsledku poskytuje lepšie svetlo a šíri sa po celom akváriu.

 

 

 

 

Svetovo najobľúbenejšie LED diódy Reef
Najnovší členovia radu Hydra od AquaIllumination®, Hydra 32 a 64 HD, prinášajú viac výkonu a farieb tam, kde ich chcete, a navyše slobodu používať váš smartfón ako ovládač.

 

 

 

 

Hydra® 64HD/32HD
Smart Reef LED

Viac. To je to, čo získate s najnovšími svetlami radu Hydra HD, ktoré zahŕňajú Hydra® 64HD a Hydra® 32HD .

 

 • Viac LED diód
 • Viac PAR
 • Viac Spread
 • Vylepšený dizajn optiky
 • Vylepšená odolnosť voči vode
 • Tenší tvarový faktor
 • Viaceré možnosti montáže
 • Vyhradený kanál Moonlight
 • Širšie spektrum (viac kanálov)

 

Zahŕňa funkcie, ktoré ste si obľúbili, ako je Hyperdrive , inteligentné ovládanie pomocou aplikácie myAI® a preukázané úspechy. 

Teraz s oddaným mesačným svetlom . Môžete simulovať mesačný svit, aby ste získali teplú žiaru alebo aby ste pomohli rozmnožovaniu koralov.

 

 


Vyhradený
mesačný svit Do nových modulov Prime HD, Prime FW, Hydra 32HD a Hydra 64HD bola pridaná vyhradená LED dióda mesačného svitu akanál. To umožňuje nezávislé mesačné svietenie navrhnuté tak, abysimulovalo prirodzenú mesačnú farbu a intenzitu.

 

 

Moja aplikácia AI

Ovládanie svetiel bude využívať existujúcu aplikáciu myAI®, ktorá je bezplatná, jednoduchá a veľmi rýchla k programu, ktorý ponúka priame pripojenie BLE na mieste prostredníctvom vášho inteligentného zariadenia. Pre novú generáciu Prime a Hydras môžu byť časom k dispozícii ďalšie možnosti ovládania.

 

 

 

HMS
Montážny systém Hydra (HMS™) je navrhnutý tak, aby poskytoval ľahko použiteľné a nastaviteľné riešenie uchytenia nádrže pre Hydra 32 & 64.

 

Montážny hardvér, ktorý bol predtým dostupný pre svietidlá Hydra a Prime, bude fungovať s novou verziou svetiel .

Výnimkou je rameno Hydra-Flex, ktoré bude vyžadovať iný držiak svetla kvôli rozdielu vo veľkosti nových svietidiel. Držiak ramena Flex sa zmení s novými zariadeniami . Staršie ohybné ramená používané na montáž nových svetiel budú potrebovať nový držiak svetla.

Optika a výstup

Výstup z hľadiska PAR, miešanie farieb a šírenie sú vďaka novým zariadeniam vylepšené.

 

Začlenenie viacerých LED vedie k cielenejšiemu spektru šošoviek TIR, ktoré tvarujú svetelný výkon a zlepšujú jeho účinnosť . Výsledkom je viac farieb POP, ako aj o niečo širšia výstupná oblasť a vyššia priemerná hodnota PAR . Kombinácia umiestnenia LED a geometrie šošoviek zmiešava svetlo z klastrov, takže separácia farieb je ďalej znížená.

 

Generácie overeného spektra
úspešného rastu koralov. Jadrom novej série Hydra je dôveryhodná zmes farieb navrhnutá podľa potrieb milovníkov útesov.

 

Osvedčený výkon
Množstvo rastúceho výkonu spolu s funkciou HD robí zo série Hydra svetelnú elektráreň. S HD, keď stíšite intenzitu jednej farby, môžete využiť dostupnú energiu pre ostatné farebné kanály .

 

 

Dizajn
Prepracovanie plastov v rade Prime a Hydra prinieslo dve hlavné výhody:

 

 • lepšia účinnosť 
 • lepšia estetika

 

Zlepšenie účinnosti znižuje nároky na aktívne chladenie pre dlhšiu životnosť komponentov. Vylepšenia na dizajn tenšieho príslušenstva a zníženie ich profilu a prítomnosti nad akváriom. 

 

 

Odolná odolnosť voči
vode je hlavnou výhodou osvetlenia akvárií – a hoci nové Prime a Hydras nie sú vodotesné, vďaka vylepšeniam dizajnu sú schopné lepšie čeliť dobrodružstvám s udržiavaním útesov bohatých na vlhkosť.

 

 

 

technické údaje

 

 • Rozmery:    30,2 d x 13,7 š x 3,6 v cm
 • LED kanály:  7 (+1)
 • Počet LED:   64 (+1)
 • Spotreba energie: až  135 wattov
 • Optika: Optické reflektory - TIR (celkové vnútorné reflektory)
 • Mäkké koraly/LPS/SPS: 75 x 75 cm
 • SPS s vysokou hustotou: 60 x 60 cm 

 

 

 

Čo je zahrnuté?

 

 • 1x Biele svietidlo Aqua Illumination Hydra HD 64
 • 1x napájací zdroj Aqua Illumination Hydra HD 64

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: