Aquaforest ICP MarinLab 1 test

Kód: 64
Akcia
Neohodnotené
Značka: Aquaforest
€34,90 –14 %
af marinelab 1 new
€34,90 –14 % €29,90 €24,92 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

AF LAB - ICP TEST 1 - PROfesionálna analýza vody nielen pre profesionálov

 

Chcete vedieť, či je vaša voda vhodná na konzumáciu, prevádzku akvária...? Potrebujete potvrdiť, že váš filtračný systém robí svoju prácu? Chcete mať istotu, že vaše akváriové organizmy žijú vo vhodných podmienkach?

Naša analýza ICP-OES je schopná detekovať škodlivé alebo dokonca toxické látky, rovnako ako nežiaduce koncentrácie alebo nedostatky 36 prvkov .

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 

 

 

 

AF LAB - ICP TEST 1 - Professional analýza vody

 

Sú pre Vás informácie na etiketách potravín pri ich nákupe dôležité?

Voda je životne dôležitá pre všetky známe formy života, ale nie je to len H2O vo vašom vodovode, RO v zásobách alebo v akváriu. Otestujeme a poskytneme Vám veľmi presnú a komplexnú správu uvádzajúcu chemické zloženie vzorky Vašej vody.

 

Naša analýza ICP-OES je schopná detekovať škodlivé alebo dokonca toxické látky, rovnako ako nežiaduce koncentrácie alebo nedostatky 36 testovaných prvkov. Použite tieto neoceniteľné informácie, aby ste sa dozvedeli o kvalite vašej vody viac a podľa toho potom konajte. Pre akvaristov to znamená, že už nemusíte hádať ani odhadovať . Môžete ľahko zistiť, ktoré makro a stopové prvky treba doplniť alebo sú prítomné v nadmerných hodnotách. Vašou úlohou je napodobniť prírodné vodné prostredie vytvorené prírodou, čo je teraz ešte jednoduchšie...

  

 

ICP-OES technológia explained
preAnalisys ICP-OES


ICP-OES (Inductively Coupled Plasma Optical Emission Spectrometre) je technika používaná na analýzu chemického zloženia rôznych typov kvapalných vzoriek, napr. pitnej vody, odpadovej vody alebo morskej vody.

 

Naše laboratórium je vybavené jedným z najmodernejších a najprepracovanejších spektrometrov ICP-OES , ktoré sú v súčasnej dobe na trhu k dispozícii. Zahŕňa explicitný dizajn plazmového horáka a patentovaný radiálny a axiálny optický systém, ktorý pracuje v rozsahu vlnových dĺžok medzi 130-770 nm. Táto špičková technológia ponúka najvyššie optické rozlíšenie a pozoruhodne presné výsledky pre rôzne typy vzoriek . Unikátny design prekonáva výzvy spojené s testovaním morskej vody.


Prístroj zachytí detailnú snímku a identifikuje chemické zloženie každej vzorky iba za 2 sekundy. Neuveriteľne vysoký výpočtový výkon tohto systému umožňuje vykonávať podrobnú analýzu so vzorkovacou frekvenciou až 10 Hz.

 

 

V našom laboratóriu testujeme: Li, Si, I, Ba, Mo, Ni, Mn, Be, Cr, Co, Fe, V, Zn, Hg, Se, Cd, Sn, Zb, As, Al, PB, Tí, Cu , La, Sc, W, Na, Ca, Mg, K, Br, B, Sr, S, P, PO4 + Salinity & KH!

 


Ako pripraviť vzorky v niekoľkých jednoduchých krokoch ...

  

  • Pred odobratím vlastnej vzorky opláchnite testovaciu liekovku dvakrát vodou určenou na analýzu. Naplňte fľaštičku vodou a uistite sa, že ste ju pevne
  • Zaregistrujte sa a prihláste sa na www.aquaforestlab.com . Pomocou kódu na fľaštičke zaregistrujte svoju vzorku do systému ...
  • Vyplňte údaje o odosielateľovi na priloženej obálke a odošlite vzorku do nášho laboratória na analýzu
  • Hneď ako budú výsledky k dispozícii, upozorníme vás e-mailom . Ak chcete dostávať správy/reporty, prihláste sa prosím na webovej stránke www.aquaforestlab.com .
    VŠETKY VZORKY MÔŽU BYŤ REGISTROVANÉ aj NA WWW.MARINLAB.COM

 

  

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: