aquaforest AF Pro Bio S - probiotické nitrifikačné baktérie (50ml)

Kód: 109
Neohodnotené
Značka: Aquaforest
€21,90 €18,25 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

AF PRO BIO S   - unikátnej kompozíciešpeciálne vybraných probiotických kmeňov baktériíurčenýchna urýchlenie rozkladu organického materiálu Pre Bio Srozkladá substancie, ktoré sú toxické pre rybiu osádku a uvoľnené makro a mikroživiny zvyšujú ich prítomnosť. PoužitiePro Bio Ssa odporúčašpeciálne pre veľké, veľmi zarybnené akvária.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 

PRE BIO S - probiotické nitrifikačné baktérie

 

Unikátna kompozícia špeciálne vybraných probiotických kmeňov baktérií určených na urýchlenie rozkladu organického materiálu .  Pre Bio S rozkladá substancie, ktoré sú toxické pre rybiu osádku a uvoľnené makro a mikroživiny zvyšujú ich prítomnosť. Použitie Pro Bio S sa odporúča špeciálne pre veľké, veľmi zarybnené akvária .

Baktérie obsiahnuté v prípravku  Pro Bio S iniciujú proces redukcie nebezpečných dusičnanov a fosfátov (fosfátov), ​​ktoré sú neskôr odstránené proteínovým odpeňovačom. Pre Bio S vytvára  prírodný biologický filter, ktorý zabraňuje vzniku patogénnej mikroflóry. Používanie  probiotických baktérií výrazne znižuje risk chorôb u obyvateľov akvárií a zvyšuje ich odolnosť proti stresu . Baktérie sú tiež skvelým zdrojom bakterioplanktónu, ktorý je  najdôležitejšou potravou koralov .

 

Aby sa probiotické baktérie udržali v dobrej kondícii, odporúčame zároveň používať prípravok  -NP Pro ako zdroj živín . Na hladine prípravku sa môže tvoriť prírodná usadenina, ktorá nemá vplyv na jeho kvalitu.

 

 

 

 

Dávkovanie:

 

  • 1 kvapka na 100 l celkového objemu vody DENNE.   Po otvorení uskladnite v chladničke, predovšetkým v prípade, keď je teplota okolia 24°C (75°F) a vyššia. Odporúčame používanie -NP Pro . Pred použitím riadne pretrepať.

 

Neuťahujte uzáver silou, zabránite jeho poškodeniu. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: