AF Fluorine - fluor, koncentrát (50ml)

Kód: 125
Neohodnotené
Značka: Aquaforest
€18,90 €15,75 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

AF FLUORINE - doplnok obsahujúci  vysoko koncentrovaného fluóru .

 

Fluór je jedným z hlavných mikroprvkov obsiahnutých v morskej vode. V uzavretých akváriových systémoch odpeňovače a filtračné médiá priebežne odstraňujú fluór , a preto je nutné jeho doplňovanie . Fluór sa podieľa na kalcifikačnom procese a podporuje vývoj skeletu . Fluorid sodný a fluorid vápenatý sú stavebným materiálom koralových kostier, preto je v útesovom akváriu nutné doplňovanie fluoridov. Vyvážené doplňovanie fluoridov účinne posilňuje modré a biele sfarbenie koralov SPS a zvýrazňuje fluorescenciu väčšiny koralov .

Detailné informácie

Podrobný popis

 

       

 

 

AF FLUORINE - vysoko koncentrovaný fluór

 

AF FLUORINE - doplnok obsahujúci  vysoko koncentrovaného fluóru .

 

 

 

 

Fluór je jedným z hlavných mikroprvkov obsiahnutých v morskej vode. V uzavretých akváriových systémoch odpeňovače a filtračné médiá priebežne odstraňujú fluór , a preto je nutné jeho doplňovanie . Fluór sa podieľa na kalcifikačnom procese a podporuje vývoj skeletu .

 

Fluorid sodný a fluorid vápenatý sú stavebným materiálom koralových kostier, preto je v útesovom akváriu nutné doplňovanie fluoridov. Vyvážené doplňovanie fluoridov účinne posilňuje modré a biele sfarbenie koralov SPS a zvýrazňuje fluorescenciu väčšiny koralov .

Vyvážené doplňovanie fluoridov účinne posilňuje modré a biele sfarbenie koralov SPS a zvýrazňuje fluorescenciu väčšiny koralov .

 

Dávkovanie:

 

  • 1 kvapka na 100 l (27 US gal) objemu akvária a 1 deň
  • 1 ml fluóru (~ 15 kvapiek) v 100 litroch vody zvyšuje hladinu fluóru o 0,06 ppm

        Je dôležité si uvedomiť, že  každé akvárium je iné, a preto  dávkovanie závisí od množstva a druhov chovaných koralov a ich individuálnych potrieb .  

  • Odporúčaná hladina fluóru v akváriovej vode je 1,2 - 1,4 mg/l (ppm)

 

 

UPOZORNENIE!
Uchovávajte mimo dosahu detí. Na použitie v morskej akvaristike. Nie je určené na konzumáciu. Uzáver príliš neuťahujte, mohli by dôjsť k jeho poškodeniu. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: