Akvarijný chladiaci ventilátor Propeller Breeze 3 - GHL 2KS Black

Kód: 7283
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: GHL
€99 €82,50 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

GHL Propeller Breeze 3 ponúka nízkoprofilové riešenie chladenia pre váš útes bez nákladov alebo komplikácií pri implementácii chladiča.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko výkonný akváriový ventilátor, tichý, guličkové ložiská a bezkomutátorové motory, 12 V, s univerzálnym napájaním, puzdro z hliníka s práškovým nástrekom v čiernej alebo bielej farbe, trieda ochrany  IP55 .

 

Rozmery bez montážnych konzol / prietok vzduchu:

 40 x 125 x 184 mm / 120 000 l / h

 

Univerzálny držiak je vhodný pre montáž na sklo rôznych hrúbok.

Bezkomutátorové motory a ventilátory s guľôčkovými ložiskami  na  batériách ventilátorov PropellerBreeze  odolné voči striekajúcej vode . Odporúčame  ich  namontovať na miesto mimo  nadmernej vlhkosti , kondenzácie  a/ alebo nadmerného striekania . Tiež by ste sa mali vyhnúť umiestneniu PropellerBreeze do oblasti s vysokým obsahom soli, ako napríklad do uzavretých skriniek.  

Dodávaný napájací zdroj je energeticky účinný Energy Star . ( ENERGY STAR a značka ENERGY STAR  registrované  ochranné známky v USA )

Propeller Control umožňuje ovládaču ProfiLux ovládať PropellerBreeze s reguláciou premenlivej rýchlosti.

Propeller Control je pripojený k 1-10V  rozhraniu ProfiLux ( začínajúc od Plus ( II).

Keď je Propeller Control pripojený k ProfiLux, PropellerBreeze automaticky upraví rýchlosť ventilátora podľa toho, o koľko je prekročená nominálna teplota.  Preto sa  ventilátor vždy otáča tak rýchlo, ako je to potrebné , a čo najtichšie .

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: