AI BLADE coral GROW (54cm/~40W)

Kód: 10411
Novinka Tip
Neohodnotené
€229 €190,83 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Blade Grow na svoju veľkosť ponúka obrovskú silu. Coral Grow obsahuje zmes LED, ktorá maximalizuje spektrálny rozsah potrebný na fotosyntézu koralov. Používajte samostatne alebo spoločne s Blade Glow pre farebnú kombináciu, ktorá vyhovuje všetkým potrebám.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 

AI BLADE coral GROW (54cm/~40W)

 

 

Blade Grow na svoju veľkosť ponúka obrovskú silu. Coral Grow obsahuje zmes LED, ktorá maximalizuje spektrálny rozsah potrebný na fotosyntézu koralov. Používajte samostatne alebo spoločne s Blade Glow pre farebnú kombináciu, ktorá vyhovuje všetkým potrebám.

 

 

  

 

 

Spektrum

 

 • Rovnováha modrých a bielych diód účinne rieši fotosyntetické potreby koralov. Blade Grow poskytuje výstup v tmavo modrej až modrej oblasti spektra (400-500 nm), čo je preukázateľne vysoko účinný rozsah spektra v mori.

 

 

  

 

 

LEDs 

 

AI Blade Grow využíva skupinovú konfiguráciu. Každá veľkosť Bladu zahŕňa zhruba jednu skupinu LED na 30,5 cm. Pevné zoskupenie a vyvážené umiestnenie diód prispieva k neuveriteľnej rovnováhe a lesku, ktoré platforma Blade poskytuje. Blade Coral Grow obsahuje nasledujúcich 24 diód na skupinu LED.

 

 • 12 – Kráľovská Modrá (Royal Blue)
 • 6 – Studená Biela (Cool White)
 • 6 – Modrá (Blue)

 

  

 

 

Optika EdgeField™ 

 

Optika je jednou z najdôležitejších súčastí moderného osvetľovacieho systému. Technológia Edgefield™ integrovaná v Blade zaisťuje rovnomerný PAR, plynulé miešanie farieb a výnimočný rozptyl svetla.

 

Optika Edgefield, je navrhnutá exkluzívne pre rad Blade, poskytuje neuveriteľný, 95 stupňový rozptyl, pri dosiahnutí bezkonkurenčne plynulého miešania farieb po celej dĺžke svetla. Vďaka zrkadlovému výstupnému povrchu, poskytuje Blade ostrý a prirodzený lesk pre akvárium.

 

 

 

 

Veľa veľkostí  

 

Blade Coral Grow, Blade Coral Glow a Blade Freshwater sú dostupné v 7 rôznych veľkostiach Bez ohľadu na veľkosť nádrže alebo použitie, Blade bude mať vždy čo ponúknuť.

 

 

 

 

Špecifikácia

 

 • Dĺžka - 54cm
 • Spotreba paliva - 40W
 • Šírka - 7cm
 • Výška - 1.6cm
 • Dĺžka napájacieho kábla - 3m
 • PSU spĺňa predpisy UL, CE a RoHS
 • Univerzálny vstup - 100 to 240VAC/50-60Hz

 

 

 

 

Držiak je súčasťou balenia  

 

Pre Blady o veľkosti do 99 cm je súčasťou dodávky nízkoprofilová opierka. Opierka sa rozkladá až o 11,5 cm ďalej na obe strany ako Blade (celkom 23 cm).

 

 

 

 

Montážne spony sú súčasťou balenia

 

Pre Blady nad 99 cm sú súčasťou balenia montážne spony. Tieto spony sú kompatibilné s koľajnicami AI HMS Single-Ram a HMS Hanging Kit. Iná aplikácia? Žiadny problém, Blade má k dispozícii mnoho ďalších možností montáže alebo použite spony s vlastným držiakom.

 

 

 

 

Vode odolný  

 

Blade je nielen všestranný, ale postavený tak, aby vydržal v drsnom prostredí morských akvárií. Blade spĺňa štandardy IP66, ktoré znamenajú najvyššiu ochranu proti časticiam a vysokú úroveň ochrany proti vode.

 

 

 

 

Pracuje v tichosti  

 

Blade obsahuje vysoko účinný dizajn chladiča. Pasívne chladenie znamená žiadny ventilátor a žiadny pohyb vzduchu alebo hluk ventilátora. Vďaka tomu je Blade ideálny na osvetlenie akvárií v obytných priestoroch, kde je menší hluk veľkým plusom.

 

 

Jednoduché vstavané ovládanie  

 

Všetky zariadenia AI zahŕňajú štandard inteligentného ovládania. Pomocou aplikácie myAI® na akomkoľvek zariadení so systémom iOS alebo Android môžete ľahko nastaviť alebo naprogramovať zariadenie AI.

 

 

  

 

 

PAR

 

Starostlivo navrhnutá geometria LED v spojení s technológiou šošoviek Edgefield poskytujú úžasnú svetelnú výkonnosť. Blade poskytuje extrémne rovnomerný výstup v oblasti pokrytia, čo z neho tvorí ľahko použiteľný svetelný zdroj, ktorý je efektívny a atraktívny.

 

 

Čo je obsahom balné?

 

 • AI Blade® Grow
 • Napájací adaptér
 • Blade montážny set

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: