AF Sea Salt - morská soľ pre mäkké koraly - 7,5kg

Kód: 4587
Neohodnotené
Značka: Aquaforest
€29 €24,17 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

AF Sea Salt je syntetická morská soľ vhodná pre akvária typu "Fish only", menej náročné/mäkké koraly a bezstavovce...

Detailné informácie

Podrobný popis

AF SEA SALT ( 7,5kg) - morská soľ pre "Fish only", mäkké koraly a bezstavovce

 

AF Sea Salt je syntetická morská soľ vhodná pre akvária typu "Fish only", menej náročné/mäkké koraly a bezstavovce...

 

Pri zakladaní nového akvária sa odporúča, aby prvé živočíchy boli umiestnené do akvária najskôr po 10-14 dňoch v závislosti od typu použitých baktérií atď.

 

        

Parametre soli sú nasledovné:

 

  • 24°C / 75.2°F
  • Mg – 1200-1300 mg/l
  • Ca – 360-400 mg/l
  • K - 300-350 mg/l
  • dKH – 8,0-9,0
  • pH - 8,0-8,2

 

 

Odporúčaná salinita pre rôzne typy akvárií...

 

 

 

Makro a mikroprvky obsiahnuté v morskej vode majú rôzne hodnoty podľa úrovne salinity.

 

  

 

 

Návod na použitie:

 

Soľ rozpustite vo vopred pripravenej demineralizovanej vode (RO). Teplota vody by mala byť asi 24 °C. Na dosiahnutie salinity 30ppt je potrebné rozpustiť cca 345g soli v 10 litroch vody (27 US gal). Roztok sa intenzívne mieša pomocou čerpadla cca 15 minút. Keď je soľ celkom rozpustená a roztok je číry, čistá voda je pripravená na použitie. Soľ uchovávajte na suchom a tmavom mieste . Po rozpustení odporúčame morskú vodu použiť do 5 dní . 

 

 

  

 

Uchovávajte mimo dosahu detí! Produkt iba na použitie v akváriu! Reef Salt nie je vhodná na ľudskú spotrebu! Karta bezpečnostných údajov je k dispozícii na vyžiadanie .

 

 

Viete, ako sa naša Morská Soľ testuje?

 

Pri výrobe zmes morskej soli meriame z každých 1000 kg vyrobenej soli (1t /2204lb).   Z každej šarže používame 3 samostatné vzorky , ktoré sa zhromažďujú počas výrobnej fázy pre účel testovania. Každá z týchto vzoriek sa rozpustí v 15 litroch RO vody. Náš skúsený tím profesionálov vykonáva analýzu ICP-OES, aby overil, že chemické zloženie je v rovnakom pomere. Ďalej sa zisťuje, či vzorky neobsahujú nežiaducich kontaminanty.  

 

Upozornenie:  Aj keď je naša soľ dôkladne zmiešaná, nie každé balenie bude identické. Parametre sa môžu mierne líšiť medzi jednotlivými baleniami v rozsahu cca 2-3%, ktoré sú v rámci noriem prijateľné . Vznikajúce nepatrné rozdiely sú výsledkom tak fyzikálnych vlastností zmesi, ako aj obmedzením dostupných techník spracovania. Prípadné vzniknuté rozdiely sú stále menšie ako rozpätie/rozdiely, pri ktorých dochádza pri meraní úrovne prvkov v našich akváriách pomocou komerčných testovacích súprav...

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Morská soľ
Hmotnosť: 7.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: