AF Reef Salt - morská soľ pre Soft/LPS/SPS, box 25kg

Kód: 9237
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Aquaforest
€88 €73,33 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

AF Reef Salt je plne syntetická morská soľ, ktorá bola navrhnutá pre kultivované koraly (koraly z fariem).

 

Detailné informácie

Podrobný popis

  

 

AF REEF SALT (25kg) - morská soľ pre Soft/LPS a SPS

 

AF Reef Salt je plne syntetická morská soľ, ktorá bola navrhnutá pre kultivované koraly (koraly z fariem).

 

Jej vzorec zloženia je navrhnutý tak, aby vytváral najlepšie podmienky pre morské živočíchy. Mikro a makroprvky obsiahnuté vo vzorci plne uspokojujú potreby koralov pre svoj rast a pigmentáciu (sfarbenie).  Po rozpustení soli je možné túto čerstvú morskú vodu ihneď použiť. Pri zakladaní nového akvária sa odporúča, aby prvé živočíchy boli umiestnené do akvária najskôr po 10-14 dňoch v závislosti od typu použitých baktérií atď.

 

            

Parametre soli sú nasledovné:

 

 • 24°C / 75.2°F
 • Cl – 19000-19500 mg/l
 • Na – 9720-11880 mg/l
 • Mg – 1300-1360 mg/l
 • S – 810-990 mg/l
 • Ca – 410-430 mg/l
 • K – 360-380 mg/l
 • B – 4,05 – 5,0 mg/l
 • Sr – 7,2-8,8 mg/l
 • dKH - 7,4-8,2
 • pH - 8,0-8,2

 

Odporúčaná salinita pre rôzne typy akvárií...

 

Makro a mikroprvky obsiahnuté v morskej vode majú rôzne hodnoty podľa úrovne salinity.

  

 

 

Návod na použitie:

 

Soľ rozpustite vo vopred pripravenej demineralizovanej vode (RO). Teplota vody by mala byť asi 24 °C. Na dosiahnutie salinity 33ppt je potrebné rozpustiť cca 3,75kg soli v 100 litroch vody (27 US gal). Roztok sa intenzívne mieša pomocou čerpadla cca 15 minút. Keď je soľ celkom rozpustená a roztok je číry, čistá voda je pripravená na použitie. Soľ uchovávajte na suchom a tmavom mieste . Po rozpustení odporúčame morskú vodu použiť do 5 dní . 

 

 

   

 

Uchovávajte mimo dosahu detí! Produkt iba na použitie v akváriu! Reef Salt nie je vhodná na ľudskú spotrebu! Karta bezpečnostných údajov je k dispozícii na vyžiadanie .

 

 

Viete, ako sa naša Morská Soľ testuje?

 

Pri výrobe zmes morskej soli meriame z každých 1000 kg vyrobenej soli (1t /2204lb).   Z každej šarže používame 3 samostatné vzorky , ktoré sa zhromažďujú počas výrobnej fázy pre účel testovania. Každá z týchto vzoriek sa rozpustí v 15 litroch RO vody. Náš skúsený tím profesionálov vykonáva analýzu ICP-OES, aby overil, že chemické zloženie je v rovnakom pomere. Ďalej sa zisťuje, či vzorky neobsahujú nežiaducich kontaminanty.  

 

Upozornenie:  Aj keď je naša soľ dôkladne zmiešaná, nie každé balenie bude identické. Parametre sa môžu mierne líšiť medzi jednotlivými baleniami v rozsahu cca 2-3%, ktoré sú v rámci noriem prijateľné . Vznikajúce nepatrné rozdiely sú výsledkom tak fyzikálnych vlastností zmesi, ako aj obmedzením dostupných techník spracovania. Prípadné vzniknuté rozdiely sú stále menšie ako rozpätie/rozdiely, pri ktorých dochádza pri meraní úrovne prvkov v našich akváriách pomocou komerčných testovacích súprav...

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Morská soľ
Hmotnosť: 25 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: