Neohodnotené

AF Liquid food PACK 4x250ml

výhodná sada tekutých krmiv

Môžeme doručiť do:
6.12.2022
Možnosti doručenia
Skladom (4 ks)
Kód: 4887
Značka: Aquaforest
€53,90 €44,92 bez DPH
Kategória: Krmivá pre ryby
liquid foods pack 4x250
Novinka Tip

Kompletná sada tekutých krmív poskytuje najkvalitnejšiu výživu pre ryby a koraly. Balík obsahuje štyri produkty vyvinuté na základe dlhoročných akvaristických skúseností. af_liquid mysis 250_2af_liquid vege 250_2phyto mix2umožňuje zostaviť optimálnu a pestrú stravu pre vodné organizmy.

  • Liquid Artemia – výborný základ pre diétu. Priaznivo ovplyvňuje sfarbenie a vývoj vodných živočíchov. Zloženie na báze prírodného zooplanktónu zabezpečuje výbornú absorpciu živín.
  • Liquid Mysis – ideálne krmivo pre ryby, výborne funguje aj ako doplnok stravy LPS koralov. Jedinečná receptúra ​​bola obohatená o cesnakový extrakt, ktorého blahodarný účinok na morské organizmy je dobre známy všetkým akvaristom.
  • Liquid Vege – skvelé spestrenie stravy všežravých rýb a kvalitné základné krmivo pre bylinožravé ryby. Zloženie na báze špenátu a rias nori výborne dopĺňa stravu o betakarotén, vitamíny a minerály ako vápnik, horčík, fosfor, železo, draslík a jód.
  • AF Phyto Mix – tekuté krmivo určené pre mäkké a nefotosyntetické koraly. Tento produkt na báze zooplanktónu a fytoplanktónu dodáva koralom všetky potrebné živiny.

Tekuté krmivo Aquaforest nespôsobuje nadmerné znečistenie vody a je s chuťou konzumované už od prvého kŕmenia. Pripravené na použitie ihneď po otvorení – bez oplachovania a bez rozmrazovania. 

af_liquid artemia 250 (1)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: