SunSun prúdové čerpadlo JVP-110

Kód: CH_JVP-110
Novinka Tip
Neohodnotené
5,40 € 4,39 € bez DPH
skladom u dodávateľa (>100 ks)
Môžeme doručiť do:
14.10.2025
Možnosti doručenia

JVP 110 je obehové čerpadlo navrhnuté špeciálne pre nano akváriá. Jeho kompaktné rozmery a vysoká účinnosť dokonale spĺňajú potreby akvaristov, šetria cenný priestor vo vnútri nádrže a zaisťujú spoľahlivú prevádzku. 

Detailné informácie

Podrobný popis

JVP 110 je obehové čerpadlo navrhnuté špeciálne pre nano akváriá. Jeho kompaktné rozmery a vysoká účinnosť dokonale spĺňajú potreby akvaristov, šetria cenný priestor v nádrži a zaisťujú spoľahlivú prevádzku. Zariadenie je vyrobené z robustných, odolných materiálov a jeho premyslený dizajn umožňuje všestranné nastavenie.


Vlnové čerpadlo sa používa na vytvorenie prirodzeného vlnenia vo vašom morskom akváriu. Vysoce okysličuje vodu a automaticky mení smer. Vytvára široký prúd vody a uhol výstupu je možné nastaviť ľubovoľným smerom. Je vybavené hriadeľom zo spekanej nehrdzavejúcej ocele a titánu, čo umožňuje čerpadlu pracovať v morskej vode. Čerpadlo má gumenú prísavku na montáž. Toto kompaktné čerpadlo je navrhnuté tak, aby eliminovalo tzv. „mŕtve zóny“ v nádrži.


Tieto problémy vznikajú v dôsledku nedostatočnej cirkulácie vody v akváriu, čo má negatívny vplyv na organizmy, ktoré tam žijú. Čerpadlo môže fungovať aj ako frekvenčný menič, s pomocou široko nastaviteľnej výtlačnej výšky. Technické údaje:

 

- výkon 2,5 W 
- prietok 2000 l/h 
- uhol výstupu vody 360 ​​°
- rozmery 6x4x7 cm 
- montáž pomocou silnej prísavky

Dodatočné parametre

Kategória: Technika
EAN: 6955974905902

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Povinné polia

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola