Reef Factory - Thermo control - monitor a regulátor teploty

Kód: 7079
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: ReefFactory
€199 €165,83 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia

Zariadenie Reef Factory Thermo Control , ktoré riadi teplotu v akváriu. Neustále monitoruje úroveň teploty a podľa potreby aktivuje vykurovacie alebo chladiace systémy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderné Smart zariadenia - okrem tradičnej funkcionality existujúcich produktov ponúkajú množstvo zariadení v oblasti manažmentu akvárií, zaisťujú bezpečnosť a poskytujú prístup k celému radu dôležitých informácií, vďaka čomu pozitívne ovplyvňujú zdravie živočíchov v morskom akváriu .

 

Thermo Control – zariadenie, ktoré sleduje teplotu v nádrži a riadi chladenie a ohrev.

 

Údaje je možné kontrolovať online a samotné zariadenie je možné konfigurovať cez prehliadač na notebooku alebo aplikáciu v telefóne. Obrázok hodnoty teploty je prezentovaný veľmi čitateľným spôsobom. Termoregulácia ovláda ohrievač a chladenie, aby sa teplota udržala na nastavenej úrovni. Akvárium môžeme navyše chrániť nastavením alarmov aktivovaných v prípade prekročenia nastavených hodnôt teploty. Systém Smart Reef, ku ktorému zariadenia pripájame, nám pošle SMS notifikáciu priamo na náš telefón, ak teplota klesne alebo stúpne mimo určeného rozsahu.

 

Na pripojenie zariadenia cez Wi-Fi nie sú potrebné žiadne externé počítače. Zariadenie je vybavené všetkým, čo potrebujete.

V cene:

  • Reef Factory Thermo Control
  • Nabíjačka
  • Inštrukcia

Manuál k stiahnutiu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: