AI Hydra 32HD Čierna.

Kód: 7232
Akcia Tip Výpredaj
Neohodnotené
€495 –29 %
3401 ai hydra 32hd b
€495 –29 % €350 €350 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

Osvetlenie Hydra 64HD bolo prepracované tak, aby bolo ešte efektívnejšie pre užívateľa morských akvárií as ešte lepšou estetikou. Modely LED osvetlenia Hydra sú už po niekoľkých rokoch veľmi rožšírenými v komunite morských akvaristov  a nové modely Hydra 64HD majú rovnako skvelé vlastnosti a výhody  s použitím účinnejšieho hardvéru, ktorý poskytuje ešte lepšie osvetlenie a pokrytie naprieč akváriom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nepoužívané, zabalené, bez záruky. 

 

 

 

 

Vďaka 20% navýšeniu LED diód sa naša vlajková loď stala jasnejšou. Živosť je vylepšená  tmavšou modrou a jasnejšou bielou. Vaše koraly budú vynikať ako nikdy predtým.

S viac ako desaťročnými skúsenosťami s designom bol starostlivo spracovaný každý detail. Sme si istí, že sa vám výsledok bude páčiť rovnako ako nám.

 

Osvetlenie Hydra 32HD bolo prepracované tak, aby bolo ešte efektívnejšie pre užívateľov morských akvárií as ešte lepšou estetikou. Modely LED osvetlenia Hydra sú už niekoľko rokov veľmi rozšírené v komunite morských akvaristov  a nové modely Hydra 32HD majú rovnako skvelé vlastnosti a výhody as použitím účinnejšieho hardvéru poskytnú ešte lepšie osvetlenie a pokrytie naprieč akváriom.

 

 

 

 

Svetovo najobľúbenejšie akváriové LED svetlo

 

Najnovší členovia rady Hydra od AquaIllumination®, Hydra 32 & 64 HD, prinášajú viac výkonu a farieb tam, kde ich chcete, a navyše slobodu používať svoj smartfón ako ovládač.  

 

 

 

 

Hydra® 32HD/64HD
Inteligentné útesové LED svetlo

Viac. To je to, čo získate s najnovšími svetlami radu Hydra HD, ktorý zahŕňa Hydra® 32HD a Hydra® 64HD.

 

 • Viac LED
 • Viac PAR
 • Väčší rozptyl
 • Vylepšený dizajn optiky
 • Vylepšená odolnosť proti vode
 • Faktor Tenšieho tvaru
 • Viac možností montáže
 • Vyhradený kanál pre možnosť Mesačného svitu
 • Širšie spektrum (viac kanálov)

 

Začlenenie funkcií, ktoré ste si obľúbili, ako je Hyperdrive, inteligentné ovládanie pomocou aplikácie myAI® a preukázaná úspešnosť. 

Teraz s funkciou mesačného svitu. Môžete simulovať mesačné svetlo pre teplú žiaru alebo ako pomoc pri množení koralov.

 

 

 


Funkcia mesačného svitu

 

Do nových modulov Prime HD, Prime FW, Hydra 32HD a Hydra 64HD bola pridaná vyhradený LED kanál pre mesačný svit. To umožňuje nezávislé mesačné svietenie navrhnuté tak, aby simulovalo prirodzenú mesačnú farbu a intenzitu.

 

 

Aplikácia MY AI

 

Ovládanie svetiel bude využívať existujúcu aplikáciu myAI®, ktorá je bezplatná, jednoduchá, a veľmi rýchlo ponúkne priame pripojenie BLE k programu, prostredníctvom chytrého zariadenia. Postupom času môžu byť pre novú generáciu Prime a Hydra k dispozícii ďalšie možnosti ovládania.

 

 

 

HMS

 

Hydra Mounting System (HMS™) je navrhnutý tak, aby poskytoval ľahko použiteľné a nastaviteľné riešenie uchytenia k nádrži pre Hydry 32 & 64.

 

Montážny hardvér, ktorý bol predtým dostupný pre svetlá Hydra a Prime, bude stále fungovať aj s novou verziou.

Výnimkou je rameno Hydra-Flex, ktoré bude vyžadovať iný držiak, kvôli rozdielu veľkostí u nových svetiel. Držiak ramena sa s novými prípravkami zmení. Staršie flex ramená používané na montáž nových svetiel budú potrebovať nový držiak.

Optika a Výkon  

Výkon, pokiaľ ide o PAR, miešanie farieb a rozptyl svetla, je s novými zariadeniami vylepšený.

 

Začlenenie viacerých LED diód vedie k cielenému plnšiemu spektru, šošovky TIR tvarujú výkon svetla a zlepšujú jeho účinnosť. Výsledkom je lepšie vynikanie farieb, rovnako ako mierne širšia výstupná oblasť a vyšší priemerný PAR. Kombinácia umiestnenia LED diód a geometrie šošoviek prepája svetlo z jednotlivých kanálov, takže separácia farieb je znížená.

 

Osvedčené Spektrum 

 

Generácia úspešného rastu koralov. Jadrom nového radu Hydra je dôveryhodná farebná zmes navrhnutá podľa potrieb milovníkov útesov.

 

Osvedčená sila

 

Rastúca sila spolu s funkciou HD robia z radu Hydra svetelnú mocnosť. S HD, keď stlmíte intenzitu jednej farby, môžete využiť dostupný výkon pre ostatné farebné kanály.

 

 

Dizajn

 

Prepracovanie plastov v rade Prime a Hydra prinieslo dve hlavné výhody:

 

 • Lepšia účinnosť
 • Lepšiu estetiku

 

Zlepšenie účinnosti znižuje nároky na aktívne chladenie pre dlhšiu životnosť súčiastok. Stenčenie svietidiel a zníženie ich profilu pre zníženie prítomnosti svetla nad akváriom.  

 

 

Odolnosť

 

Vodeodolnosť je hlavnou výhodou osvetlenia akvárií – a hoci nové svetlá Prime a Hydra nie sú vodotesné, vďaka konštrukčným vylepšeniam sú schopnejšie čeliť dobrodružstvám pri udržiavaní útesov bohatých na vlhkosť.

 

 

 

Špecifikácia

 

 • Rozmery:  18,5 dĺžka x 13,7 šírka x 3,6 výška cm
 • LED Kanály:  7(+1)
 • Začiatok LED:   32 (+1)
 • Spotreba: až  135 wattov
 • Optika: Optické Reflektory - TIR (celkové vnútorné reflektory)
 • Mäkké koraly/LPS/SPS: 60 x 60 cm
 • Vysoká hustota SPS:   50 x  50 cm  

 

 

 

Čo je obsahom balenia?

 

 • 1x Čierna Aqua Illumination Hydra HD 32 akváriové osvetlenie  
 • 1x Aqua Illumination Hydra HD 32 napájací adaptér   

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: