Tropic Marin® PRO-REEF Sea Salt 12,5kg – 375 l - box (eco friendly)

Kód: 4008
Tip Výpredaj
Neohodnotené
Značka: Tropic Marin
€75 €62,50 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
28.2.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Farmaceuticky čistá morská soľ pre útesové akváriá. Tropic Marin® Pro-Reef je ideálny základ pre starostlivosť aj o tie najcitlivejšie ryby, koraly a bezstavovce v moderných útesových akváriách. Optimálna rozpustnosť všetkých 70 stopových prvkov 

Detailné informácie

Podrobný popis

Farmaceuticky čistá morská soľ pre útesové akváriá.

Morská soľ Tropic Marin® Pro-Reef je určená pre špeciálne podmienky starostlivosti v útesovom akváriu. Optimalizované koncentrácie vápnika a horčíka podporujú rast koralov. Stabilizuje hodnotu pH a uhličitanovú tvrdosť. Precízna koordinácia všetkých ovplyvňujúcich faktorov vytvára prirodzené a trvalo udržateľné životné podmienky v akváriu s alkalitou v rozmedzí 7-8°dH. Tropic Marin® Pro-Reef je ideálnym základom pre starostlivosť o koraly, ryby a bezstavovce v moderných útesových akváriách.

Tropic Marin® Pro-Reef je obzvlášť vhodná pre útesové akváriá:

  • Obsahuje všetky hlavné a stopové prvky tropickej morskej vody v prirodzenom pomere
  • Optimálna koncentrácia vápnika a horčíka pre útesové akváriá
  • Ideálne pH a tlmenie
  • Optimálna rozpustnosť všetkých 70 stopových prvkov
  • Pripravenú slanú vodu je možné pred použitím skladovať v akváriu niekoľko týždňov
  • Tropic Marin® Pro-Reef je ideálny základ pre starostlivosť aj o tie najcitlivejšie ryby, koraly a bezstavovce v moderných útesových akváriách

Obsahuje všetky hlavné a stopové prvky tropickej morskej vody v prirodzenom pomere:

Makro prvky: Calcium; Chlorine; Magnesium; Potassium; Sodium; Sulfur.

Stopové prvky: Aluminium; Antimony; Arsenic; Barium; Beryllium; Bismuth; Boron; Bromine; Cadmium; Caesium; Carbon; Cerium; Chromium; Cobalt; Copper; Dysprosium; Erbium; Europium; Fluorine; Gadolinium; Gallium; Germanium; Gold; Hafnium; Holmium; Indium; Iodine; Iridium; Iron; Lanthanum; Lead; Lithium; Lutetium; Manganese; Mercury; Molybdenum; Neodymium; Nickel; Niobium; Nitrogen; Osmium; Palladium; Platinum; Praseodymium; Rhenium; Rhodium; Rubidium; Ruthenium; Samarium; Scandium; Selenium; Silicon; Silver; Strontium; Tantalum; Tellurium; Terbium; Thallium; Thorium; Thulium; Tin; Titanium; Tungsten; Vanadium; Ytterbium; Yttrium; Zinc; Zirconium.

Aplikácia & Dávkovanie:

Použite slanú vodu pripravenú pomocou Tropic Marin® Pro-Reef na pravidelnú výmenu vody vo vašom morskom akváriu, na založenie nového akvária alebo na obnovenie rovnováhy pH v existujúcom akváriu.

Na dosiahnutie úrovne slanosti 32–35‰ rozpustite 37–40 g Tropic Marin® Pro-Reef na jeden liter vody v nádobe pri stálom miešaní. Výsledná morská voda je pripravená na použitie ihneď, ako sa soľ úplne rozpustí a roztok je číry. Špecifická hmotnosť roztoku morskej soli by mala byť 1,025 až 1,027 pri teplote 25 °C.Čiastočná výmena vody týždenne, ktorá nahradí 10 % celkového objemu vody slanou vodou pripravenou pomocou Tropic Marin® Pro-Reef, pomôže zachovať kvalitu vody, ktorú váš život v akváriu potrebuje pre dobré zdravie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: