Reef Factory Reef flare Bar L (120 cm) - lampa do morského akvária

Kód: 7094
Novinka Tip
Neohodnotené
€290 €241,67 bez DPH
2 až 5 dní
Môžeme doručiť do:
29.9.2023
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Reef Factory Reef Flare Bar L je vynikajúca, kompaktná osvetľovacia tyč pre morské akváriá. Starostlivo vybrané modré LED diódy spôsobujú nezvyčajne intenzívnu fluorescenciu koralov. Môže byť jediným osvetlením alebo dopĺňať ostatné lampy Reef Factory. Dĺžka 120 cm. výkon 65W

Detailné informácie

Podrobný popis

V našich nádržiach používame unikátny Reef Factory Reef Flare Bar. V menších akváriách fungujú ako základné osvetlenie, vo väčších podporujú rast koralov a vytvárajú úžasné estetické efekty. Flare Bar bol skonštruovaný len na báze modrých LED diód s vysokým faktorom PAR/PUR, preto dokonale zvýrazňuje farby koralov a maximalizuje fenomén fluorescencie. Na ich vyvolanie je potrebné koralové pigmenty osvetliť svetlom správnej vlnovej dĺžky. 

So 6 rôznymi typmi LED diód v rozsahu od 410 do 480 nm vytvára Flare Bar ohromujúcu fluorescenciu. Modré svetlo je pre ľudské oko tmavé. Ale to je len ilúzia. Lampa svieti rovnako intenzívne ako tá, ktorá vyžaruje biele svetlo. Ba čo viac, koraly majú rady modré svetlo a v jeho žiare sa cítia pohodlne. Rozsah vlnových dĺžok Flare Bar má ešte jednu dôležitú vlastnosť, vyznačuje sa veľmi vysokou priepustnosťou. A to sa premieta do správneho rastu a zdravého vývoja koralov. Na rozdiel od cicavcov sa koralom v takomto osvetlení darí. V ňom prezentujú celú svoju krásu a mimoriadne žiarivé sfarbenie.

Pre nás je mimoriadne dôležitá možnosť diaľkového ovládania prevádzky lámp Reef Factory a ďalších zariadení cez Wi-Fi. Reef Factory Reef Flare Bar dokonale spolupracuje s mobilnou aplikáciou Smart Reef. Aplikácia slúži na doladenie parametrov osvetlenia a doby horenia. Smart Reef nám umožňuje plynule meniť výkon. Obsadenie v našich akváriách sa neustále mení, preto v niektorých svietidlách používame hotové prednastavenia, iné riadime priebežne podľa potreby. Aplikácia má veľa možností, preto sme uložili aj naše nastavenia šité na mieru požiadavkám jednotlivých druhov. 

Svietidlá majú širokú škálu montážneho príslušenstva, možno ich navzájom kombinovať a vytvárať tak rozsiahly systém osvetlenia. S ich pomocou ľahko osvetlíme akvária v tvare kocky a viacmetrové chovné nádrže. Dokonale zdôrazňujú farbu rýb, bezstavovcov a iných obyvateľov akvária. Jedno svietidlo môžete namontovať pomocou priložených lán alebo držiakov, ktoré je potrebné zakúpiť samostatne. V Reef Factory Show Room zvyčajne používame tenké línie, ktoré sú prakticky neviditeľné. Použili sme ich na zavesenie svietidiel na strop. Na menších nádržiach sme svetlá namontovali na bočnú montážnu súpravu Reef Flare Bars na okraj nádrže. 

Siahnite po Reef Factory Reef Flare Bar a vaše morské akvárium bude hýriť farbami.

V cene:

  • Reef Factory Reef Flare Bar L
  • Montážne odkazyReef Factory Reef Flare Bar

Veľkosť

L

Moc 

65 W

Napätie

230VAC / 50-60Hz

Ochranný faktor

IP 44

Rozmery: dĺžka, šírka, výška

120 x 4,8 x 2,8 cm

Váhy

1,3 kg

Vrátane montážnych spojov

Áno

WiFi

Áno

Frekvencia Wi-Fi

2,4 GHz

Aplikácia Smart Reef

Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: